زاییدن باورنکردنی و غریب بانو ۶۰ ساله یائسه هندی (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

زایمان عجیب و غریب زن ۶۰ ساله یائسه هندی

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس زایمان عجیب و غریب زن 60 ساله یائسه هندی

زایمان عجیب و غریب زن ۶۰ ساله یائسه هندی 

زمانی خانمی به سن یائسگی برسد عملا باردار شدن در وی ممکن نخواهد بود اما این زن ۶۰ ساله دوقلو به دنیا آورد و تعجب همگان را برانگیخت. یک زن ۶۰ ساله هندی که سالها از زمان یائسگی او می‌گذرد برای اولین بار بچه‌دار شد و دوقلوی ناهمسانی به دنیا آورد.

 

 به گزارش پارس ناز «کلودت کوک»، زن ۶۰ ساله‌ای برای اولین بار وضع جابجا کرده، دو فرزند به دنیا آورد که نامشان را «اشعیا» و «اسحاق» قرار داده است.او در حالی که از شدت خوشحالی گریه می‌کرد گفت: زمانی می‌بینید که بانوان دیگر به اتاق زایمان می‌روند… آه… خیلی شیرین است! همه چیز از لحظه بارداری‌ام عوض شده است. هنگامی که آنها متولد شدند، در یک لحظه، زندگی تغییر کرد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس زایمان عجیب و غریب زن 60 ساله یائسه هندی

حاملگی زن ۶۰ ساله هندی

 

دوقلوهای متولدشده هر یک کمی بیش از دو کیلوگرم وزن دارند و یک ماه پیش از موعد مقرر پا به دنیا گذاشته‌اند.این زن ۱۰ سال پیش با همسرش در کلیسا آشنایی پیدا کرد اما پزشکان به او نقل کردند که به خاطر یائسگی و سن زیادش نمی‌تواند در بر می داری بچه شود.

 

 

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال