انجام مذاکرات ساخت هتل های ۴ و ۵ ستاره در خوزستان


با دیگران به اشتراک بگذارید

انجام مذاکرات ساخت هتل های ۴ و ۵ ستاره در خوزستان

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی خوزستان نقل کرد: مذاکرات لازم با برخی از شرکت‌ها انجام شده که امیدواریم شاهد ایجاد و بهره برداری از هتل‌های ۴ و ۵ ستاره بیشتری در خوزستان باشیم.

تصویر و عکس   انجام مذاکرات ساخت هتل های ۴ و ۵ ستاره در خوزستان

تبار قریب در نقل کرد‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، اظهار داشت: همایش بین‌المللی سرمایه‌قرار دهی در صنعت گردشگری در روزهای ۱۱ و ۱۲ مهر با حضور۶۰  میهمان خارجی از ۳۲ کشور دنیا و با رویکرد اقتصاد مقاومتی در تهران به انجام رسانده شد.

وی به اهمیت موضوع و کمبودهای موجود در استان و نیز حضور فعال اداره‌ کل میراث فرهنگی خوزستان در این همایش اشاره داشت و اضافه کرد: این همایش آغازی برای برداشتن یک گام بلند در زمینه توسعه زیرساخت‌ها و تأسیسات گردشگری بود.

معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌قرار دهی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خوزستان بیان کرد: همایش بین‌المللی سرمایه‌قرار دهی در صنعت گردشگری در پی ایده‌ 100 هتل، ۱۰۰ کسب و کار است که از سیاست‌های مهم سازمان میراث فرهنگی در حوزه‌ی گردشگری کشور به شمار می‌رود.

وی نقل کرد: بخشی از پروژه‌های عالی هتل‌سازی به این همایش شناسایی و طی آن مذاکرات لازم با شرکت‌های حاضر انجام شده که امیدواریم شاهد ایجاد و بهره برداری از هتل‌های ۴ و ۵ ستاره بیشتری در خوزستان باشیم تا ظرفیت خالی موجود در این بخش کامل شود.

قریب تصریح کرد: همچنین از سرمایه‌گذاران علاقه‌مند فراخوان می‌شود با مراجعه به سازمان و گذراندن مقدمات لازم، در راستای سیاست عمده کشور که ایجاد و بهره‌برداری از هتل‌های ۴ و ۵ ستاره است، اقدام کنند.

وی با تاکید بر ضرورت توسعه زیرساخت‌های مرتبط با گردشگری و صنایع دستی با بهره گیری از مشارکت حداکثری جامعه ذی‌نفعان اضافه کرد: ضرورت ایجاد زمینه‌های لازم برای کاهش اتکا به منابع مالی دولتی از طریق افزایش مشارکت و سرمایه‌قرار دهی بخش خصوصی داخلی و خارجی در بخش گردشگری و صنایع دستی از جمله اهداف این همایش بود.

————————————-

تهیه شده توسط: خجسته ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از گل پارسيم غنچه عيشی نشکفت
««« »»»
حبذا دجله بغداد و می ريحانی

انجام مذاکرات ساخت هتل های ۴ و ۵ ستاره در خوزستان

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات