برگزاری نمایشگاه کانون پرورش فکری با رویکرد عاشورایی در رشت


با دیگران به اشتراک بگذارید

برگزاری نمایشگاه کانون پرورش فکری با رویکرد عاشورایی در رشت

مدیرکل مؤسسه پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان نقل کرد: نمایشگاه مؤسسه پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان با رویکردی عاشورایی تا ۱۹ مهرماه در رشت در حال برگزاری است.

تصویر و عکس   برگزاری نمایشگاه مؤسسه پرورش فکری با رویکرد عاشورایی در رشت

علی پورحسن در نقل کرد‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، اظهار داشت: مؤسسه پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان همزمان با ماه محرم با مشارکت سایر سیستم‌های فرهنگی به برگزاری نمایشگاهی با رویکرد خردسال و نوجوان اقدام کرده است.

مدیرکل مؤسسه پرورش فکری خردسال و نوجوان استان گیلان با بیان اینکه این نمایشگاه تا ۱۹ مهرماه در محل عمارت کلاه فرنگی پارک شهر رشت در حال برگزاری است نقل کرد: این نمایشگاه مفاهیم ارزشمندی چون ایثار، شجاعت، مقاومت و شجاعت را به قشر خردسال و نوجوان انتقال می‌دهد.

وی از برپایی ۱۲ خیمه عاشورایی در این نمایشگاه گزارش کرد و اضافه کرد: با مشارکت دستگاههای فرهنگی نظیر تعلیم و پرورش، این خیمه‌ها را برپا کردیم و برنامه‌های فرهنگی نظیر داستان گویی و خوشنویسی را صبح و عصر در نمایشگاه برگزار می‌کنیم.

پورحسن اعلام کرد: با هماهنگی انجام شده با اداره کل تعلیم و پرورش استان گیلان، برنامه‌های فرهنگی به‌طور پیوسته در این نمایشگاه برگزار می‌شود و برگزاری تعزیه عاشورا نیز یکی از این برنامه‌ها است.

مدیرکل مؤسسه پرورش فکری خردسال و نوجوان استان گیلان خاطرنشان کرد: مؤسسه پرورش فکری کودکان در دوازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان نیز حضور فعال دارد و علاوه بر به فروش رسان کتاب به اجرای برنامه‌های فرهنگی نیز می‌توجه کند.

****************

متن از : آذرمهر ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر آن شيرين پسر خونم بريزد
««« »»»
دلا چون شير مادر کن حلالش

برگزاری نمایشگاه کانون پرورش فکری با رویکرد عاشورایی در رشت

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال