۱۷۰۰ خانوار سنندجی از خدمات بهزیستی برخوردارند


با دیگران به اشتراک بگذارید

۱۷۰۰ خانوار سنندجی از خدمات بهزیستی برخوردارند

رئیس اداره بهزیستی شهرستان سنندج نقل کرد: هم‌اکنون یک‌هزار و ۷۰۰ خانوار از مددجویان تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان سنندج از خدمات این نهاد برخوردار هستند.

تصویر و عکس   ۱۷۰۰ خانوار سنندجی از خدمات بهزیستی برخوردارند

ارسلان احمدیاری در نقل کرد‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج اظهار داشت: در حال حاضر یک‌هزار و ۷۰۰ خانوار شهرستان سنندج از خدمات حمایتی و مستمری این نهاد برخوردار هستند.

وی نقل کرد: در حیطه امور اجتماعی نیز بانوان بی‌سرپرست در ۵ کلینیک خدمات دریافت می‌کنند و همچنین از خدمت مستمری ماهیانه نیز بهره‌مند هستند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان سنندج تصریح کرد: یکهزار و ۷۰۰ خانوار سنندجی که زیرپوشش اداره بهزیستی هستند از خدمات اشتغال، ودیعه مسکن و مدد هزینه تحصیلی علاوه بر مستمری نیز برخوردار هستند.

وی در رابطه با خدمات مستمری به معلولین و افراد تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان سنندج نقل کرد: به هر فرد معلول به طور میانگین ماهیانه از ۵۳ هزار تومان تا ۱۰۰ هزار تومان مستمری داده می‌شود.

احمدیاری در رابطه با خدمات ارائه شده به معلولان ضایعه نخاعی اضافه کرد: برای معلولان ضایعه نخاعی نیز این افراد از خدمات مستمری و حق پرستاری ماهیانه تا ۲۰۰ هزار تومان برخوردار می‌شوند.

وی در رابطه با تامین مسکن و ایجاد سرپناه برای معلولان زیرپوشش بهزیستی اظهار کرد: در شهر سنندج ۴۰۰ واحد مسکن در قالب مسکن مهر برای این افراد پیش‌بینی شده که ۲۰۰ واحد آن آماده‌سازی شده و ۲۰۰ واحد دیگر به خاطر عدم اعتبارات راکد و متوقف شده است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان سنندج خاطرنشان کرد: همچنین ۷۰ واحد مسکونی بلاعوض از محل مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به استان کردستان و سفر ریاست جمهوری به استان به ثبت رسانده شد که ۵۰ واحد آن با مدد سازمان بهزیستی کردستان به معلولان تحت پوشش اهدا شد.

وی نقل کرد: هر ساله نیز به منظور حمایت از جامعه هدف اداره بهزیستی شهرستان سنندج و معلولان به ۷ تا ۸ خانوار ودیعه مسکن بستگی به نیاز خانواده از یک میلیون تا ۴ میلیون تومان اعطا می‌شود.

— با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد —

نگارش توسط : خجسته ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

همای گو مفکن سايه شرف هرگز
««« »»»
در آن ديار که طوطی کم از زغن باشد

۱۷۰۰ خانوار سنندجی از خدمات بهزیستی برخوردارند

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال