همایش خیرین مدرسه ساز استان گیلان در تهران برگزار می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

همایش خیرین مدرسه ساز استان گیلان در تهران برگزار می شود

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان نقل کرد: همایش خیرین مدرسه‌ساز به‌منظور از بین بردن معضل کمبود فضاهای تعلیمی مدارس استان گیلان در تهران برگزار می‌شود.

تصویر و عکس   همایش خیرین مدرسه ساز استان گیلان در تهران به انجام رسانده میشود

مهدی حاجتی در نقل کرد‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت با بیان اینکه همایش خیرین مدرسه ساز به‌منظور از بین بردن معضل کمبود فضاهای تعلیمی مدارس استان گیلان در تهران برگزار می‌شود، اظهار داشت: یکی از کارهای قابل توجه در آموزش و پرورش بهره گیری از ظرفیت‌های خارج از سازمان آموزش و پرورش است.

حاجتی با بیان اینکه تجربه در سال‌های گذشته حاکی از آن است که خیرین مدرسه ساز به آموزش و پرورش اعتماد بالایی دارند، نقل کرد: آموزش و پرورش جزء تعهدات خود می‌آگاهی دارد تا از ظرفیت خیرین مدرسه ساز به نحو شایسته بهره گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به اینکه همایش خیرین مدرسه ساز به منظور از بین بردن ساخت و سازهای مدارس استان گیلان برگزار می‌شود، اضافه کرد: همایش خیرین مدرسه ساز در دستور کار آموزش و پرورش قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه همایش خیرین مدرسه ساز در سطح کشور و حتی گیلانی‌های مقیم خارج از کشور برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: معرفی و احصاء اسامی افرادی که تجربه‌ای در ساخت و ساز مدارس دارند از کارهای نخست این همایش است.

حاجتی با بیان اینکه در این همایش افرادی که رحلت کرده نیز مدد‌هایی به آموزش و پرورش کرده‌اند حضور دارند، مطرح کرد: همایش خیرین مدرسه ساز در دی یا بهمن ماه برگزار می‌شود و هدف از برگزاری همایش خیرین مدرسه ساز استفاده و معرفی از ظرفیت‌های خیرین در استان گیلان، کشور و حتی در خارج از کشور است.

وی بهره‌مند شدن از ظرفیت‌های خیرین در استان، کشور و خارج از کشور را یکی از اهداف همایش خیرین مدرسه ساز آگاهی داشت و اضافه کرد: معرفی صاحبان صنایع و تکمیل بانک اطلاعاتی خیرین مدرسه ساز از جمله کارهای در دست اقدام است تا این همایش نتیجه مطلوبی برای استان گیلان به همراه آورد.

— براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارش توسط : آبتين ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به آب ديده بشوييم خرقه‌ها از می
««« »»»
که موسم ورع و روزگار پرهيز است

همایش خیرین مدرسه ساز استان گیلان در تهران برگزار می شود

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال