۳ مشکل اساسی دفاتر پیشخوان دولت/ تکلیف یکپارچه سازی دفاتر دستگاه ها بر زمین ماند


با دیگران به اشتراک بگذارید

۳ مشکل اساسی دفاتر پیشخوان دولت/ تکلیف یکپارچه سازی دفاتر دستگاه ها بر زمین ماند

خبرگزاری فارس: 3 مشکل اساسی دفاتر پیشخوان دولت/ تکلیف یکپارچه‌سازی دفاتر دستگاه‌ها بر زمین ماند

رئیس مؤسسه دفاتر پیشخوان خدمات دولت با اشاره به معضلات اساسی این دفاتر، از نرخ‌گذاری متفاوت خدمات،‌ نبود تناسب تعداد دفاتر با خدمات واگذار شده و نبود یکسان‌سازی دفاتر متعدد دستگاه‌ها نقد کرد.

علی فلاح‌ حقیقی در نقل کرد‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، اظهار داشت: نرخ‌قرار دهی متفاوت خدمات،‌ نبود تناسب تعداد دفاتر با خدمات واگذار شده و نبود یکسان‌سازی دفاتر متعدد سیستم‌ها از اصلی ترین نگرانی‌ها و معضلات فعلی دفاتر پیشخوان خدمات دولت است که مدت‌ها بلاتکلیف مانده است.

رئیس مؤسسه کشوری دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیر دولتی توضیح داد: در حال حاضر بسیاری از خدمات در دفاتر پیشخوان در مقایسه با سیستم ارائه‌دهنده اصلی با قیمت پایین‌تر ارائه می‌شود که برای مثال تفاوت قیمت خواست کارت ملی در دفاتر پیشخوان و دفاتر اسناد مجلسی از جمله این موارد است.

وی همچنین با نقد از نبود تناسب تعداد دفاتر با خدمات واگذار شده، نقل کرد: در بسیاری از مناطق بیش از نیاز مجوز تاسیس دفتر صادر شده که به خاطر کافی نبودن تعداد خدمات، دفاتر با مشکل درآمد مواجه هستند.

فلاح حقیقی نبود تبدیل و یکسان‌سازی دفاتر متعدد ارائه کننده خدمت سیستم‌های دولتی را از دیگر نگرانی‌های دفاتر پیشخوان دولت عنوان کرد و نقل کرد: این مهم علیرغم پیش‌بینی در برنامه پنجم توسعه همچنان بر زمین مانده است.

— نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد —

نگارش توسط : سيامك ع.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پيران سخن ز تجربه گويند گفتمت
««« »»»
هان ای پسر که پير شوی پند گوش کن

۳ مشکل اساسی دفاتر پیشخوان دولت/ تکلیف یکپارچه سازی دفاتر دستگاه ها بر زمین ماند

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال