توافق اپراتور تلفن همراه آمریکایی با شرکت ایرانی/ موبایل های آمریکایی در ایران آنتن می دهند


با دیگران به اشتراک بگذارید

توافق اپراتور تلفن همراه آمریکایی با شرکت ایرانی/ موبایل های آمریکایی در ایران آنتن می دهند

خبرگزاری فارس: توافق اپراتور تلفن همراه آمریکایی با شرکت ایرانی/ موبایل‌های آمریکایی در کشورمان آنتن می‌دهند

روزنامه نیویورک تایمز با اشاره به اینکه خطوط تلفن همراه آمریکایی در کشورمان در بر می داری پوشش و سیگنال هستند از توافق یک اپراتور تلفن همراه آمریکایی با شرکت ایرانی خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، روزنامه نیویورک تایمز با اشاره به آنتن دهی تلفن همراه بعضی از شهروندان آمریکایی که به کشورمان سفر کرده‌اند از توافق یک اپراتور مخابراتی آمریکا با شرکت رایتل کشورمان و همکاری در این زمینه خبر داد.

نیویورک تایمز با بیان اینکه خطوط تلفن همراه آمریکایی تا همین چندین زمان پیش در کشورمان هیچ گونه سیگنالی نداشت گزارش داد؛ هفته گذشته یک سخنگوی شرکت AT&T گزارش کرده است که این شرکت برای مشتریان خود که در بر می داری خطوط تلفن همراه آمریکایی هستند با مشارکت یک شرکت محلی ایرانی خدمات مکالمات صوتی و دیتا ارائه می‌کند.

نیویورک تایمز همچنین خبر داد که یک مقام شرکت رایتل کشورمان که دولتی محسوب می‌شود نیز این موضوع را تایید کرده است.

این روزنامه آمریکایی در گزارش خود آورده است که پس از توافق شرکت بوئینگ و شرکت ایرباس با کشورمان که ماه گذشته به دست آمد، توافق شرکت AT&T آن را به اولین شرکت آمریکایی تبدیل می‌کند که مشتریان خود را با تلفن همراه آمریکایی در کشورمان خدمات منتقل کنی می‌کند.

مسعود دانشمند یک مقام اتاق بازرگانی کشورمان نقل کرد: توافق AT&T با رایتل یک گام در مسیر درست است. این حقیقت که تلفنها هم در آمریکا و هم در کشورمان در بر می داری پوشش هستند علامت حسن نیت در هر دو طرف است.

نیویورک تایمز با اشاره به تحریمهای باقیمانده آمریکا علیه کشورمان به مخصوص محدودیتهای تراکنشهای مالی کشورمان به دلار نگاشت؛ هنوز مشخص نیست که رایتل و AT&T به چه صورت حسابهای مالی خود را حل و فصل خواهند کرد.

این روزنامه آمریکایی با اشاره به توافق شرکتهای مخابراتی کشورمان و آمریکا مدعی شد که شرایط بین کشورمان و آمریکا در حال تغییر است؛ هرچند به آرامی.

_________________________________

تهیه و تدوین : ژيان ا.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

رموز مستی و رندی ز من بشنو نه از واعظ
««« »»»
که با جام و قدح هر دم نديم ماه و پروينم

توافق اپراتور تلفن همراه آمریکایی با شرکت ایرانی/ موبایل های آمریکایی در ایران آنتن می دهند

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال