پیروزی ۱۲۰ میلیون دلاری اپل بر شرکت سامسونگ


با دیگران به اشتراک بگذارید

پیروزی ۱۲۰ میلیون دلاری اپل بر سامسونگ

دادگاه تجدیدنظری در آمریکا روز جمعه با اعلام خوب تری اپل در نبردی قضایی با سامسونگ از ضرورت توجه کرد غرامت ۱۱۹.۶ میلیون دلاری به سازنده آیفون گزارش کرد.
خبرگزاری فارس: به گزارش تریبون، بر اساس این حکم سامسونگ به نقض حقوق مالکیت معنوی اپل و تقلید و کپی برداری از آیفون در جریان ساخت گوشی های هوشمند خود متهم شده است.

هیات منصفه این دادگاه با صدور ۸ رای موافق در برابر ۳ رای مخالف حکم صادره خود در این زمینه در ماه فوریه را تایید کرده است.

اپل در جریان شکایت خود مدعی شده بود که سامسونگ بدون کسب اجازه برخی اختراعات به تصویب رسانده شده اپل و از جمله حرکت کشویی گوشی برای گشودن قفل آن و تصحیح خودکار مطالب تایپ شده را در گوشی های هوشمندش به کار گرفته است.

سامسونگ در جریان آخرین رسیدگی به این پرونده قادر نبود شواهدی برای رد کردن ادعاهای اپل ارائه کند. دو شرکت سامسونگ و اپل نزدیک به هشت سال است که دهها شکایت را بر ضد یکدیگر در دادگاه های گوناگونی در دنیا مطرح کرده و هر یک طرف مقابل را به نقض حقوق مالکیت معنوی یا استفاده بدون مجوز از اختراعات یکدیگر متهم کرده اند.

**لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد**

نگارش: آوا ع.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در خرابات مغان نور خدا می‌بينم
««« »»»
اين عجب بين که چه نوری ز کجا می‌بينم

پیروزی ۱۲۰ میلیون دلاری اپل بر شرکت سامسونگ

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات