۶ شرکت دشوار افزاری اجازه خدمات بعد از فروختن سازمان پشتیبانی را گرفتند


با دیگران به اشتراک بگذارید

۶ شرکت سخت افزاری مجوز خدمات پس از فروش سازمان حمایت را دریافت کردند

تصویر و عکس 6 شرکت سخت افزاری مجوز خدمات بعد از به فروش رسان سازمان حمایت را گرفتند
به نقل کرده دبیر سازمان نصر تهران تاکنون ۶ شرکت سخت افزاری کامیاب به دریافت مجوز خدمات بعد از به فروش رسان سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان شدند.

دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران اعلام کرد که تا کنون از میان ۳۱ شرکت متقاضی دریافت مجوز خدمات بعد از به فروش رسان حوزه فناوری اطلاعات، تا کنون ۶ شرکت کامیاب به دریافت این مجوز شده‌اند.

اصغر رضانژاد دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در رابطه با دریافت مجوز خدمات بعد از به فروش رسان حوزه فناوری اطلاعات گفت: «بازرسان سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران از سال گذشته تاکنون تقاضای ۳۱ شرکت متقاضی دریافت مجوز خدمات بعد از به فروش رسان در حوزه فناوری اطلاعات را مورد بررسی گذاشتند و از این میان ۶ شرکت فعال در حوزه تجهیزات سخت افزاری کامیاب شدند بعد از پیش ممیزی سازمان و مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک، تأییدیه شبکه خدمات بعد از به فروش رسان خود را از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گیرند.»

رضانژاد در رابطه با نام این شرکت اعلام کرد: «درحال حاضر شرکت‌های انفورماتیک گستر، پویا فرانگار، آداک فناوری مانیا، ایمانتک، کامپیوتری ایزی و تحلیل‌گران اطلاعات نگاره کامیاب شدند مجوز ارائه خدمات بعد از به فروش رسان خود را تحت عنوان «تأییدیه شبکه خدمات بعد از به فروش رسان» با درجات گوناگون، از دفتر نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گیرند. این مجوزها درحالی صادر شده که شرکت شاب نیز مجوز معتبر خدمات بعد از به فروش رسان خود را به سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران ارائه کرده است.»

دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در رابطه با ۲۶ تقاضای دیگر دریافت مجوز گازانتی از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان بیان کرد: «از میان تقاضا ها که از سال گذشته به سازمان ارائه شد، تاکنون ۱۳ شرکت از دریافت این مجوز انصراف داده‌اند. بازرسی ۳ شرکت  ارتباط تلفنی کوروش(سیتکو)، آریانا پارس راژمان و فناوری زیگورات رایانه پرشیا، از سوی مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک به پایان رسیده و منتظر دریافت مجوز سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هستند. بازرسی ۲ شرکت نرم افزاری نقش و سیما دستگاه آریا متقاضی مجوز خدمات بعد از به فروش رسان دیگر انجام شده و مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک درحال تکمیل مراحل بازرسی و تهیه و ارسال گزارش به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هستند.»

به نقل کرده رضانژاد، از میان درخواست‌هایی که به سازمان ارائه شده همچنان ۲ شرکت شبکه گستران پایتخت و آلیاسیس ارتباط که متقاضی دریافت مجوز خدمات بعد از به فروش رسان بوده‌اند، هنوز مدارکی برای عقد قرارداد با مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک ارسال نکرده‌اند. ۲ شرکت فوران تیما و توسعه ریز کامپیوتر کشورمان مورد پیش ممیزی بازرسان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران قرار گرفته‌اند. از سوی دیگر شرکت نگین پویش همچنان درانتظار تعیین وقت بازرسی از سوی مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک است.

به گزارش زومیت،دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران گفت: «بعد از تأیید شرکت بازرسی، فهرست نهایی  متقاضیان دریافت مجوز خدمات بعد از به فروش رسان به دفتر نظارت بر خدمات زیربنایی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام خواهد شد.»

————————————————

تهیه کننده : شهرام ل.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

برو از خانه گردون به در و نان مطلب
««« »»»
کان سيه کاسه در آخر بکشد مهمان را

۶ شرکت دشوار افزاری اجازه خدمات بعد از فروختن سازمان پشتیبانی را گرفتند

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال