بی ام و X6 لوما طراحی و دیزاین با ۷۵۰ اسب بخار توانایی (۵ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

بی ام و X6 لوما دیزاین با ۷۵۰ اسب بخار قدرت

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس بی ام و X6 لوما دیزاین با ۷۵۰ اسب بخار قدرت
تیونینگ Luma Design از یک بی ام و X6 M با قدرت ۷۵۰ اسب بخار رونمایی کرد.

لوما دیزاین از تازه ترین پروژه‌ی خود رونمایی کرد که روی یک بی ام و X6 M اجرا شده است. این خودرو به رنگ زرد نئونی (لیمویی) رنگ آمیزی شده است و از یک کیت بدنه‌ی پیشنهادی پهن پیکر استفاده می‌کند.تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس بی ام و X6 لوما دیزاین با ۷۵۰ اسب بخار قدرت

حاشیه‌های پنجره‌ها، اسپویلر جلو، آینه های جانبی، دیفیوزر عقب، اسپویلر سقف، بالچه‌ی عقب و جلو پنجره‌ی کلیوی شکل این بی ام و تماما از فیبر کربن ساخته شده‌اند. کیت اختصاص لوما دیزاین همچنین شامل یک دستگاه اگزوز اسپرت نیز می‌شود که در بر می داری چهار عدد خروجی در وسط سپر عقب است. 

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس بی ام و X6 لوما دیزاین با ۷۵۰ اسب بخار قدرت

این کیت بدنه‌ی پهن سبب افزایش پهنای خودرو به میزان ۴۰ میلیمتر شده است که بیشتر آن به خاطر بهره گیری از گلگیرهای پهن‌تر است. این نمونه مدل همچنین به رینگ‌های مسابقه ای ۲۲ اینچی CLR مجهز شده است. تایرهای مورد استفاده‌ در ماشین Lumma CLR X6 R در بر می داری ۲۹۵ میلیمتر عرض در جلو و ۳۳۵ میلیمتر عرض در عقب هستند که ظاهری عالی و در خور توجه به این خودرو داده‌اند.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس بی ام و X6 لوما دیزاین با ۷۵۰ اسب بخار قدرت

درب موتور این خودرو نیز به طور کامل از اول طراحی شده است و از ورودی‌های هوایی برای خنک کاری خوب تر موتور در آن بهره گرفته شده است.

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس بی ام و X6 لوما دیزاین با ۷۵۰ اسب بخار قدرت

به گزارش زومیت،در زیر کاپوت این خودرو، لوما دیزاین پیشرانه‌ی ۴.۴ لیتری V8 تویین توربوی بی ام و را مورد بازنگری گذاشته است و قدرت آن را به ۷۵۰ اسب بخار و گشتاور آن را نیز به ۹۸۰ نیوتون متر منتقل کرده است. این اعداد در مقایسه با قدرت و گشتاور ۵۷۵ اسب بخاری و ۷۵۰ نیوتون متری نمونه مدل استاندارد، ۱۷۵ اسب بخار و ۲۳۰ نیوتون متر بیشتر است. این افزایش قدرت باعث افزایش حداکثر سرعت بی ام و X6 M به بیش از ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت.

*****************************************

مسئول متن : ارشيا ب.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در آن مقام که خوبان ز غمزه تيغ زنند
««« »»»
عجب مدار سری اوفتاده در پايی

بی ام و X6 لوما طراحی و دیزاین با ۷۵۰ اسب بخار توانایی (۵ عکس)

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال