پخش تصویر و عکس سرلخت شریک زندگی محسن فروزان + حکم محرومیتش


با دیگران به اشتراک بگذارید

انتشار عکس سرلخت همسر محسن فروزان + حکم محرومیتش

تصویر و عکسی که برای دروازه بان استقلال بسیار قیمتی تمام محسن فروزان عکس همسرش بدون روسری و کاملا سرلخت در اینستاگرام شخصی اش انتشار داد

تصویر و عکسی که برای دروازه بان استقلال بسیار قیمتی تمام محسن فروزان عکس همسرش بدون روسری و کاملا سرلخت در اینستاگرام شخصی اش انتشار داد . این تصویر انقدر جنجالی شد که سریعا کمیته اخلاقی نسبت به آن واکنش داد و جریمه سنگینی را برای آقای فروزنده انتخاب کرد .

عکس شماره ۱ ⇩

عکس انتشار عکس سرلخت همسر محسن فروزان + حکم محرومیتش
انتشار عکس سرلخت همسر محسن فروزان + حکم محرومیتش

امروز تصویر و عکسی در صفحه اینستاگرام یکی از دروازه بانان مطرح فوتبال کشور انتشار داده شد که ماجرا از برگزاری نشست خواستگاری وی داشت. در این عکس در حالی فوتبالیست مذکور خبر خواستگاری و پذیرش خود از ناحیه خانواده و عروس زن را رسانه‌ای کرده که ایشان بدون روسری است.

عکس شماره ۲ ⇩عکس انتشار عکس سرلخت همسر محسن فروزان + حکم محرومیتش
انتشار عکس سرلخت همسر محسن فروزان + حکم محرومیتش

صرف نظر از بروز این مساله در ماه مبارک و پاس نداشتن حرمت این ماه در انتشار چنین تصویر و عکسی معلوم نیست این دروازه‌بان با چه هدف و البته توجیهی به این مساله دور از عرف شرع و اخلاق مبادرت کرده است در عین حال داستان آنگاه دردناک‌تر می‌شود که جمعی از هوادارادن وی نیز با هدف مشارکت در این شادی به ایشان تبریک گفته‌اند. به نظر می‌رسد افرادی از این دست از آن جهت که مقبول مردم هستند در قضایایی این چنین اصلی قدری در جوانب اقدامات خود بیشتر تامل کنند.

محرومیت ۳ ماه از میادین ورزشی

محسن فروزان دروازه بان سابق استقلال تهران به خاطر انتشار تصویر و عکسهای شخصی اش در فضای جایزی سه ماه از حضور در میادین ورزشی محروم شد. بر اساس حکمی که توسط کمیته اخلاق صادر شده است این مجازات به مدت ۶ ماه به صورت تعلیق درمی فرا رسد و در صورت بروز تخلف از جانب این دروازه بان در مدت تعلیق حکم تعلیقی به مرحله اجرا درخواهد فرا رسید.

********************

گردآوری از: آرمان ث.

تازه های مد و ستاره ها در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از در خويش خدا را به بهشتم مفرست
««« »»»
که سر کوی تو از کون و مکان ما را بس

پخش تصویر و عکس سرلخت شریک زندگی محسن فروزان + حکم محرومیتش

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال