این جوان چند روز است که در تهران گم شده


باشگاه خبرنگاران جوان: پلیس به دنبال جوانی می‌گرددکه چند روز است از خانه خارج شده و بازنگشته است.

در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۲۸خانم جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۱۵ رازی به مأمورین اعلام کرد که برادرش در مورخه۱۳۹۵/۶/۲۷ از خانه خارج شده و پس از آن مراجعتی به خانه نداشته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “فقدان افراد” و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

این جوان چند روز است که در تهران گم شده 

خواهر فقدانی (شاکی پرونده) پس از حضور در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: برادرم به نام وحید (متولد ۱۳۶۶) که تا حدودی از ضریب هوشی پائین تری نسبت به افراد سالم برخوردار است، به قصد پیاده روی در اطراف محل سکونتمان در محدوده میدان راه آهن از خانه خارج شد؛ او هر بار پس از چند ساعت به خانه باز می گشت و در صورت نیاز ما خودمان با اطلاع از محل های ترددش وی را به خانه می آوردیم اما اینبار و پس از طولانی شدن غیبت برادرم، به جستجوی او در اطراف میدان آهن رفته اما موفق به پیدا کردنش نشدیم؛ حتی به مراکز درمانی اطراف میدان راه آهن و … نیز مراجعه کردیم تا شاید او پیدا کنیم اما هیچ خبری از او پیدا نکردیم.”

کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ با بهره گیری از تصویر و اطلاع دقیق از پوشش فقدانی (لباس مردانه چهارخانه قرمز + شلوار کتان آبی)، ضمن انجام تحقیقات میدانی در محدوده محل سکونت “وحید . م” به بررسی مشخصات افراد فقدانی در سیستم جامع پلیس و همچنین بررسی مشخصات افراد مجهول الهویه مراکز درمانی و پزشکی قانونی تهران پرداخته اما موفق به شناسایی او نشدند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده و به منظور اطلاع از سرنوشت “وحید . م” دستور انتشار بدون پوشش تصویر فقدانی از سوی بازپرس محترم پرونده صادر شده است لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر فقدانی شده و اطلاعی از سرنوشت و یا محل های تردد این شخص دارند درخواست می شود هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۵۹۴۱ در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

[ منبع این خبر سایت فان.دانلودانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات