http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

بیش از یک میلیارد ریال کمک مردمی در جشن عاطفه‎های بانه جمع آوری شد

بیش از یک میلیارد ریال کمک مردمی در جشن عاطفه‎های بانه جمع آوری شد

با دیگران به اشتراک بگذارید

بیش از یک میلیارد ریال کمک مردمی در جشن عاطفه‎های بانه جمع آوری شد

مدیر کمیته امداد بانه نقل کرد: امسال در شهرستان در مرحله نخست ضیافت عاطفه‌ها بیش از ۸۶۰ میلیون ریال و در مرحله دوم نیز بیش از ۴۷۱ میلیون ریال کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت جمع‌آوری شد.

تصویر و عکس   بیش از یک میلیارد ریال کمک مردمی در ضیافت عاطفه‎های بانه جمع آوری شد

جلال خلیلی در نقل کرد‌وگو با خبرنگار تسنیم در بانه با یادآوری اینکه ضیافت عاطفه‌های امسال به صورت متمرکز و در دو مرحله به انجام رسانده شد، اظهار داشت: مردم خیر و درست کار شهرستان بانه امسال در مرحله نخست ضیافت عاطفه‌ها که در مصلی‌های نماز جمعه و پایگاه‌های سطح شهر توسط کمیته امداد بانه به انجام رسانده شد بیش از ۸۶۰ میلیون ریال به ضیافت عاطفه‌ها یاری رساندند.

وی نقل کرد: مرحله دوم ضیافت عاطفه‌ها  نیز در شهرستان بانه همزمان با سر تا سر کشور و در بیش از ۳۰۰ مدرسه شهری و روستایی این شهرستان به انجام رسانده شد که در این مرحله نیز بیش از ۴۷۱ میلیون ریال توسط دانش‌آموزان بانه‌ای به این ضیافت کمک و جمع‌آوری شد.

مدیر کمیته امداد شهرستان بانه تصریح کرد: امسال در شهرستان بانه در مجموع مبلغ یک میلیارد و ۱۰۲ میلیون و ۹۸۳ هزار ریال کمک‌های انتقادی و غیر انتقادی توسط خیران و دانش‌آموزان بانه‌ای به ضیافت عاطفه‌ها کمک و جمع‌آوری شده است.

خلیلی با بیان اینکه بیش از ۳۸۷ میلیون ریال از این کمک‌ها بصورت انتقادی و مابقی بصورت غیرنقدی بوده است، اضافه کرد: امسال میزان کمک‌های مردم شهرستان بانه به ضیافت عاطفه نسبت به سال گذشته بیش از ۷ درصد افزایش داشته است.

وی هدف از برگزاری این ضیافت ملی را اشاعه فرهنگ احسان و همنوع دوستی و نهادینه کردن فرهنگ انفاق در حمایت از دانش‌آموزان بی‌بضاعت و نیازمند عنوان کرد و نقل کرد: کمک‌های جمع‌آوری شده بلافاصله در بین دانش‌آموزان نیازمند این شهرستان توزیع و در تامین لباس و نگاشت‌افزار تحصیلی این دانش‌آموزان هزینه شد.

مدیر کمیته امداد شهرستان بانه تصریح کرد: در وقت حاضر ۸۰۰ دانش‌یاد گیر و دانشجوی بی‌بضاعت تحت پوشش کمیته امداد شهرستان بانه هستند که سالانه از کمک هزینه‌های تحصیلی این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

**با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد**

گردآوری توسط: بهرام د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ما نگوييم بد و ميل به ناحق نکنيم
««« »»»
جامه کس سيه و دلق خود ازرق نکنيم

بیش از یک میلیارد ریال کمک مردمی در جشن عاطفه‎های بانه جمع آوری شد

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات