گروه های جهادی البرز در ۱۶ استان به مناطق محروم خدمات رسانی کرده اند


با دیگران به اشتراک بگذارید

گروه های جهادی البرز در ۱۶ استان به مناطق محروم خدمات رسانی کرده اند

مسئول بسیج سازندگی استان البرز با بیان اینکه در تابستان امسال گروه‌های جهادی استان البرز در ۱۶ استان به مناطق محروم خدمات‌رسانی کرده‌اند، گفت: بیش از ۵۰ درصد از گروه‌های جهادی استان البرز در خارج از استان فعالیت می‌کنند.

تصویر و عکس   گروه های جهادی البرز در ۱۶ استان به مناطق محروم خدمات منتقل کنی کرده اند

سرهنگ علی ترکاشوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به اینکه بسیج سازندگی استان در بین معاونت‌های بسیج مالک اشتر به عنوان کامیاب‌ترین معاونت سپاه استان شناخته شده است، اظهار داشت: اختتامیه نمایشگاه اقتصاد مقاومتی با حضور ۱۶ تولیدکننده به انجام رسانده شد.

مسئول بسیج سازندگی استان البرز با بیان اینکه بسیج سازندگی آمادگی ارائه تسهیلات اقتصاد مقاومتی را دارد، اضافه کرد: در همین راستا وام‌هایی بین ۱۵ تا ۳۰ میلیون تومان با ۱۶ درصد سود ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر الگوهای خوب تر برای تولید داخلی در استان وجود دارد، گفت: بسیج سازندگی در حال پیگیری بحث صحبت اقتصاد مقاومتی با حمایت از تولیدات داخلی است.

ترکاشوند با بیان اینکه در همین راستا فرهنگ‌سازی با بهره گیری از کلیپ، بیلبورد، سایت‌ها و برنامه‌ها در حال انجام است، اضافه کرد: بسیج سازندگی با تسلط زیادی که بر اشتغال‌زایی داشته در خط مقدم اشتغال‌زایی و جبهه مبارزه با فقر قرار دارد.

وی با اشاره به گروه‌های جهادی ادامه داد: گروه‌های جهادی خدمات بهداشتی درمانی در ۲۷ منطقه استان البرز با حضور فعال تیم پزشکی در بخش‌های خدمات دندان‌پزشکی، مشاوره پزشکی، بانوان و زایمان داشته‌اند.

ترکاشوند با بیان اینکه در تابستان سال جاری گروه‌های جهادی استان البرز در ۱۶ استان به مناطق محروم خدمات‌منتقل کنی کرده‌اند، اضافه کرد: بیش از ۵۰ درصد از گروه‌های جهادی استان البرز در خارج از استان فعالیت می‌کنند.

مسئول بسیج سازندگی استان البرز با اشاره به اینکه در سال جاری گروه‌های جهادی فعالیت‌های زیباسازی و مرمت در روستاها به انجام رسانده است، بیان کرد: در این نقش ۳۳ مورد ساخت و ۱۷ مورد مرمت در زمینه‌های راه، مدرسه، خانه علما، آب روستایی، گلزار شهدا و راه روستایی انجام شده است.

****براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد****

نگارش از: آرمين غ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نصيحت گوش کن کاين در بسی به
««« »»»
از آن گوهر که در گنجينه داری

گروه های جهادی البرز در ۱۶ استان به مناطق محروم خدمات رسانی کرده اند

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات