نگرانی دشمنان سوریه از بازگشت تروریستها به زادگاهشان


با دیگران به اشتراک بگذارید

نگرانی دشمنان سوریه از بازگشت تروریستها به زادگاهشان

دشمنان کشور سوریه که همه منافع خود را از عینک رژیم صهیونیستی می بینند بعد از پیروزی ارتش عربی کشور سوریه در پاکسازی شهرهای کشور سوریه از تروریست ها، اکنون از بازگشت تروریستی هایی که پیش از این راهی کشور سوریه کرده بودند، احساس دغدغه می کنند.

تصویر و عکس   دغدغه دشمنان کشور سوریه از بازگشت تروریستها به زادگاهشان

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه خبری الثبات لبنان، در شرایطی که صدای فریاد و گریه آمریکا، کشورهای غربی و عربی درباره نبرد حلب بالاگرفته است متاسفانه آنها درباره قربانیان اقدام های تروریستی، حمله های کورکورانه، انفجارهای انتحاری که شهروندان کشور سوریه را نشانه میگیرد، هیچ گفتمانی نمی کنند.

ارتش عربی کشور سوریه و همپیمانان آن در نبرد برای آزادسازی مناطق مختلف حلب از مهار گروه های تروریستی به وظیفه ملی خود برای پاکسازی این شهر از تروریست های  کشورهای مختلف عمل می کنند. دشمنان کشور سوریه از همه اقدام هایی که برای غارت این شهر صورت گرفته است، دانند. هیچ کسی از یاد نمیبرد که به چه صورت کشور ترکیه با همکاری گروه های تروریستی کارخانه ها را در این شهر به تاراج برد. ترک ها به خوبی آگاهی میداشتند که نزدیک است حلب به نخستین شهر صنعتی در منطقه خاورمیانه مبدل شود و تولیدات بی نظیر این شهر به سر تا سر دنیا صادر می شد.

به چشم مییاید این ائتلاف ابلیسی هرگز راهپیمایی های بزرگ و جنبش مخالفت مردم حلب را علیه گروه های تروریستی و اربابان آن ندیده اند. حقیقت رویکرد آمریکا، غرب، صهیونیست ها، کشور ترکیه و کشورهای واپسگرای عربی در حمایت از گروه های تروریستی تکفیری به طور کامل در ضربه محکمی که در عملیات دارالغزه در حلب صورت گرفت، خود را نمایان کرد.

در این عملیات بیش از ۳۰ تن از افسران بلندپایه سیستم های اطلاعاتی و ارتشی آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی، کشور ترکیه، عربستان، قطر حاضر بودند. سوالی که مطرح می شود آن است که این افراد در این مرکز چه نقشی داشتند. مگر این افراد جز فرماندهی و برنامه ریزی برای گروه های تروریستی که  از سر تا سر دنیا وارد کشور سوریه شده اند، نقش دیگری داشتند ؟

شایسته است که یادآوری شود که مجموع تروریست هایی که از وقت آغاز بحران کشور سوریه تا ماه آگوست پیش به کشور سوریه وارد شده اند بیش از ۴۰۰هزار تن هستند. این افراد به چه صورت از کشورهای غربی و عربی وارد کشور سوریه شده اند. اگر تسهیلات لازم در اختیار این گروه های گذاشته نشده است به چه صورت این گروه ها از راه اردن، کشور ترکیه، رژیم صهیونیستی برای به خاک و خون کشیدن مردم کشور سوریه و ویران سازی تمدن به این کشور وارد شده اند.

هماهنگی گروه های تروریستی با رژیم صهیونیستی

غرب  و آمریکا که منافع خود را از طریق عینک رژیم صهیونیستی می بیند اکنون خطر گروه های تروریستی تکفیری را احساس می کنند. زیرا با وجود پایداری دولت ملی کشور سوریه گروه های تروریستی شروع به بازگشت به زادگاه خود کرده اند اکنون این کشورها به جای حل معضلات تلاش می کنند با پیش گیری از بازگشت تروریست از مشکل فرار کنند. بار دیگر به طور سری و آشکار آنان را تشویق و تحریک می کنند تا در عراق و کشور سوریه باقی مانند. در چنین شرایطی گروه های تروریستی به هماهنگی بیشتر با رژیم صهیونیستی روی آورده اند.

دیگر تنها جبهه النصره نیست که با این رژیم هماهنگ است بلکه گروه هایی که از نظر واشنگتن میانه رو هستند در حال هماهنگی آشکار با رژیم صهیونیستی هستند. همچنین یک مسوول بلندپایه گروه تروریستی جیش الاسلام که از پشتیبانی عربستان برخوردار است آشکارا اعلام کرد هیچ توجیهی ندارد که با اسرائیل دشمنی داشته باشیم. همچنین گروهک تروریستی جنبش احرار الشام و دیگر گروها اسرائیل را به عنوان یک همپیمان، دوست و پشتیبان خود آگاهی میدارند.

در هر حال نبرد در حلب، حومه دمشق، دیرالزور و ادلب ادامه دارد و ارتش کشور سوریه در بسیاری از مناطق در وارد کردن ضربه به گروه های تروریستی پیش دستی گرفته است. آشکار است که صدای فریاد گروه های تروریستی به گوش اربابانشان می رسد. این در شرایطی است که فرماندهی کل نیروهای مسلح کشور سوریه تلاش کرده است این گروه ها را رها سازد. او با صدور بیانیه ای بر این مساله تاکید کرد که ارتش کشور سوریه و روسیه تضمین می کند که راه خروج امنی را برای آنان فراهم کنند و مددهای لازم را پیشنهاد کند.

با توجه به اینکه شمار بسیاری از گروه های مسلح می خواهند به آغوش دولت کشور سوریه برگردند و برای برخی از آنها این زمینه فراهم شده است اما گروه های مسلحی که از خارج به کشور سوریه وارد شده بودند اکنون خواهان بازگشت به میهن خود هستند اما اکنون پشتیبانان آنان این زمینه را برای آنان فراهم نمی کنند.

در این زمینه چندین روز گذشته آمریکا تلاش کرده است تا از طریق شورای امنیت سازمان ملل راهی را برای آنان بیندیشد اما کامیاب نشد. فرانسه هم موضع آمریکا را در پیش گرفت و پیشنهاد آتش بس در حلب را داد. اما مسکو پیشنهاد فرانسه را به دلیل اینکه افرادی را در بر می گیرد که هیچ ارتباطی با مساله انسانی ندارند یک طرفه به شمار آورد. به مخصوص نقش فرانسه به حدی پست است که بار دیگر دولت کشور سوریه را به حمله شیمیایی متهم کرده است. این مساله مشخص کرد که فرانسه با آگاهی آمریکا و کشورهای غربی در راستای حمایت از گروه های تروریستی عمل می کند.

—با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد—

تهیه از : فرامرز س.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من که باشم در آن حرم که صبا
««« »»»
پرده دار حريم حرمت اوست

نگرانی دشمنان سوریه از بازگشت تروریستها به زادگاهشان

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال