نهمین نمایشگاه تکنولوژی زیرساخت های کشاورزی در البرز برگزار می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

نهمین نمایشگاه تکنولوژی زیرساخت های کشاورزی در البرز برگزار می شود

دبیرستاد اجرایی «نمایشگاه فناوری زیرساخت های کشاورزی» نقل کرد:در این نمایشگاه بسته مورد نیاز کشاورزان از قبیل بذر و کود و استفاده از آبیاری تحت فشار متناسب با نوع گیاه و توپوگرافی زمین، دنباله بندها و ماشین‌های کارنده و استخراج کننده ارائه می‌شود.

تصویر و عکس   نهمین نمایشگاه فناوری زیرساخت های کشاورزی در البرز به انجام رسانده میشود

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم، منصور انصاری با اشاره به نهمین نمایشگاه فناوری زیرساخت های کشاورزی در هفته پایانی ماه مهر اظهار کرد: نمایشگاهای بین المللی امروزه به سمت تخصصی شدن در حال حرکت هستند و بخش کشاورزی از سازماندهی به صورت گروه کالایی به سمت مخاطب و نوع و رشته فعالیت، می رود.

وی اضافه کرد: نمایشگاه های غیر تخصصی علاوه بر اتلاف منابع، راندمان و بازدهی کمتری از منظر تامین منافع کشاورزان و بازدیدکننده فراهم می آورند.

دبیرستاد اجرایی «نمایشگاه فناوری زیرساخت های کشاورزی» ادامه داد:  در بخش کشاورزی نمایشگاه‌های متعددی در کشور با عناوین دام و طیور، شیلات و آبزیان، ادوات و ماشین آلات کشاورزی، گل و گیاه، آب و آبیاری و آبرسانی و حتی مواد غذایی و لبنی در یک وقت و مکان مجوز فعالیت می گیرند، اما باید مد نظر گرفت مخاطبان این نمایشگاه ها تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند و اهداف فرق می داری را دنبال می کنند.

وی تصریح کرد: از گذشته نمایشگاه زیر ساخت‌های کشاورزی در زیر بخش های کاشت، داشت و برداشت فعالیت می‌کند و به موضوع افزایش افزایش بهره وری در بخش کشاورزی توجه دارد.

انصاری ادامه داد: کشاورز کامیاب، نیازمند  بذرو  کود عالی و استفاده از آبیاری تحت فشار متناسب با نوع گیاه و توپوگرافی زمین، دنباله بندها و خودروهای کارنده و استخراج کننده است که در این نمایشگاه بسته ای کامل برای فرایند تولید ارائه شده است.

وی نقل کرد: از کشاورزان نمونه و پیشرو و کارشناسان مرتبط در سر تا سر کشور برای بازدید از این نمایشگاه، فرا خوانده شده است و طیف وسیعی از تجهیزات شیوه های گوناگون آبیاری وجود دارد، اما امسال کشت نشاء و بافت، نشاء نوع تازه ای از پنبه با بازدهی بیشتر، کودهای کد قرار دهی شده جزء ویژگی این نمایشگاه است.

بنابراین گزارش نهمین نمایشگاه فناوری زیرساخت های کشاورزی با شعار «افزایش تولید محصولات کشاورزی با کمترین میزان مصرف آب و حفظ محیط زندگی کرد»، ۲۷ تا ۳۰ مهرماه جاری از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۵ پس از ظهر در استان البرز برگزار می‌شود.

****براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد****

نگارش از: آذرمهر ف.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از ثبات خودم اين نکته خوش آمد که به جور
««« »»»
در سر کوی تو از پای طلب ننشستم

نهمین نمایشگاه تکنولوژی زیرساخت های کشاورزی در البرز برگزار می شود

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال