مرد افغان، مظنون قتل پیرزن تنها


به گزارش جام‌جم، سیزدهم مرداد امسال جسد دست و پا بسته زنی 73 ساله در خانه‌اش در خیابان دماوند، خیابان هاشمی کشف شد. بررسی‌ها نشان می‌داد سه روز از مرگ او می‌گذرد و وسایل خانه به هم ریخته است.

به نظر می‌رسید قاتل یا قاتلان برای یافتن وسیله ارزشمند به آنجا آمده و زن صاحبخانه را از پای درآورده‌اند. یکی از کمدهای خانه پر از پول و طلا بود که قاتل موفق به بازکردن در آن نشده بود. تحقیقات برای رازگشایی از این جنایت ادامه داشت تا این که ماموران با گذشت دو ماه از این جنایت، ردپای جوانی افغان را به دست آوردندکه حوالی خانه مقتول دیده شده بود.

با شناسایی هویت او، جوان افغان به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این که دیروز شناسایی و دستگیر شد.

متهم افغان با انتقال به شعبه ششم بازپرسی دادسرای امورجنایی تهران در بازجویی به بازپرس محسن مدیرروستا گفت: متاهل هستم و دو فرزند دارم. برای کار به ایران می‌آمدم و بعد از مدتی به کشورم برمی‌گشتم. حدود چهار ماه قبل هم دوباره برای کار کردن به ایران آمدم. مدتی در اصفهان بودم و بعد به تهران آمدم و در ساختمان نیمه‌کاره‌ای مشغول کار شدم. من زن کشته شده را نمی‌شناسم.

با توجه به انکار متهم در قتل زن ایرانی، ماموران سرنخ‌هایی پیدا کردند که او در این جنایت نقش دارد. بنابراین متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال