اخراج مرد مسلمان از هواپیمای مسافربری +عکس


یک مرد مسلمان در آمریکا تنها به خاطر گفتن کلمه "انشاءالله" از یک هواپیمای مسافربری به بیرون هدایت شده است.

اخراج مرد مسلمان از هواپیمای مسافربری

مرد مسلمان عراقی پس از اینکه از هواپیمای مسافربری ساوت وست آمریکا اخراج شد متوجه شد که علت کنسل شدن پروازش گفتن واژه ان شاءالله بوده است. خیرالدین مخذومی 26ساله فارغ التحصیل دانشگاه برکلی آمریکا بود اما هنگامی که یکی از مسافران از گارد پرواز خواسته تا او را مورد بازپرسی قرار دهند آنها نیز وی را از این پرواز محروم کرده اند. گفتنی است انتشار فیلم این رویداد واکنش های بسیاری در پی داشته است.

این مرد مسلمان تنها به خاطر گفتن کلمه انشالله در مکالمه با تلفن همراه خود، از پرواز در فرودگاه بین المللی لس آنجلس به بیرون هواپیما هدایت شده است.

مرد مسلمان از هواپیمای مسافر بری اخراج شد

مخزومی چند لحظه پس از نشستن روی صندلی اش در هواپیما با عموی خود در بغداد به صورت تلفنی صحبت کرده و پیش از پایان این مکالمه تلفنی از کلمه انشالله استفاده کرده است.

خیرالدین مخزومی متوجه می شود که یک مسافر زن به وی خیره شده است، در ابتدا فکر می کند که علت آن بوده است که با صدای بلند با تلفن همراه صحبت می کرده است ولی تنها پس از 2 دقیقه 2 مامور پلیس او را از هواپیما پیاده کردند و از وی خواستند تا تلفن همراهش را خاموش کند.

اخراج مرد مسلمان از هواپیما به دلیل گفتن ان شاءالله

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال