نامه روسای فدراسیون های ورزشی خطاب به کمیته بین المللی المپیک+ سند


به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، بعد از طرح موضوع نامه کمیته بین المللی المپیک در رسانه و ایجاد شبهه در نزد مجامع جهانی مبنی بر عدم استقلال مدیریتی ، روسای فدراسیون‌های ورزشی جمهوری اسلامی ایران در پایان نشست خود بیانه ای خطاب به کمیته بین المللی المپیک به امضا رساندند.

متن و تصویر این بیانیه به این شرح است :

بسمه تعالی

روسای فدراسیون های ورزشی حاضر در نشست مورخ هفدهم مهر هزار و سیصد و نود و پنج که به منظور تبادل نظر درباره نامه مورخ بیست سپتامبر 2016 کمیته بین المللی المپیک تشکیل گردید با امضا این بیانیه ضمن ابراز رضایت و قدر دانی از حمایت‌های دولت جمهوری اسلامی ایران در جهت توسعه همه جانیه ورزش و پشتیبانی از فدراسیون ها در انجام وظایف حرفه‌ای بر اینکه در طی سه سال گذشته هیچ گونه مداخله ای در مجامع انتخاباتی و امور داخلی و مدیریتی فدراسیون‌ها از سوی دولت و وزارت ورزش و جوانان صورت نپذیرفته است تاکید می‌کنیم‌.

روسای فدراسیون های ورزشی حاضر در این نشست به کمیته بین المللی المپیک و فدراسیون های بین المللی ورزشی اطمینان می‌دهد که مطابق منشور المپیک و رعایت اصل استقلال ، امور مدیریتی در فدراسیون‌های ورزشی جمهوری اسلامی همچون گذشته با قوت و اقتدار دنبال خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات