از ریاض حمایت می کنیم, روابط با ایران خوب است


روابط با ایران خوب است/ از ریاض حمایت می کنیم

«خلیل الحیه» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی «حماس» با تاکید بر اینکه روابط ما با ایران همانند گذشته خوب است،گفت: به دنبال گسترش روابط با سایر کشورهای اسلامی هستیم.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از ایرنا ، این رهبر جنبش حماس در مورد روابط حماس با عربستان گفت: عربستان مخالفت خود را با حماس اعلام نکرده است و رابطه ای وجود دارد که ممکن است سست باشد؛ با این وجود ما در برابر ظلم آمریکا علیه عربستان از ریاض حمایت می کنیم.

الحیه در مورد روابط حماس با مصر نیز با بیان اینکه ما در امور داخلی این کشور دخالت نمی کنیم و دست خود را به سوی گسترش روابط دراز می کنیم، افزود: قاهره اسیر اطلاعات گمراه کننده و غلط از طرف رژیم صهیونیستی و سرویس های اطلاعاتی تشکیلات خودگردان فلسطین است.

این رهبر فلسطینی در مورد آشتی ملی فلسطینیان نیز گفت: در وهله اول آشتی نیاز به مشارکت و گفت و گوی ملی دارد و ما با اراده واقعی به دنباش آشتی و اجرای توافق های گذشته هستیم.

این اظهارات عضو دفتر سیاسی حماس در حالی مطرح می شود که عربستان روز گذشته در ادامه روند تلاش های ریاض برای عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس، پایگاه روزنامه صهیونیستی جروزالم پست را رفع فیلتر کرد.

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات