۲۰۰ نفر از طریق آزمون جذب آموزش‌ و پرورش خراسان‌شمالی می‌شوند‌


خبرگزاری تسنیم: معاون آموزش‌ و پرورش خراسان شمالی با اشاره به برگزاری آزمون استخدام جذب نیرو در آموز ش‌و پرورش گفت: سهم این استان از جذب ۱۰ هزار نفر نیرو در وزارت آموزش‌وپرورش، به‌کارگیری ۲۰۰ نیروی جدید است.
قنبر‌علی خوش‌آیینه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: این تعداد نیرو پس از قبولی در آزمون، از مهر سال آینده وارد کلاس‌های درس می‌شوند.
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌ و پرورش خراسان شمالی افزود: ۷۰ نفر از این نیروها در آموزش ابتدایی به کار گرفته می‌شوند که بر این اساس ۳۰ معلم زن و ۴۰ معلم مرد برای آموزش در مقاطع ابتدایی جذب این اداره می‌شوند.
وی با بابیان اینکه اکنون ۳۰ درصد از معلمان دوره ابتدایی استان مرد هستند گفت: برای جبران کمبود نیروی مرد در حوزه آموزش استان، تعداد مردان جذب‌شده در این آزمون بیشتر از زنان است.
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی خاطرنشان کرد: اکنون برای مدارس یک معلم و یا روستاهای دوردست که زن نمی‌تواند حضور یابد نیاز به حضور معلم مرد است.
خوش آیینه افزود: برای امسال و چهار سال آینده ۲۱۰ نفر از طریق کنکور سراسری، در دانشگاه‌ها، آموزش‌های لازم را برای جذب در آموزش‌وپرورش استان فرامی‌گیرند.
وی درباره اقدامات انجام‌شده در حوزه نیروی انسانی گفت: امسال توانستیم یک هزار و ۱۰۰ نفر از معلمان و همکاران متقاضی نقل‌وانتقال در داخل و خارج استان را سازمان‌دهی کنیم.
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی گفت: معلمان بر اساس امتیاز و سنوات جابه‌جا شدند و ۸۰ درصد از این نقل‌وانتقالات به‌صورت دائم بوده است.
خوش آیینه بابیان اینکه در سازمان‌دهی نیروی انسانی در سال تحصیلی جدید به وضعیت مطلوب دست‌یافته‌ایم افزود: اکنون هیچ کلاسی خالی از معلم نیست و در این مدت با جذب نیروی انسانی جدید کمبودها را جبران کرده‌ایم.
معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع انسانی آموزش‌وپرورش خراسان شمالی تصریح کرد: ۴۰۰ معلم حق‌التدریس، ۶۰ سرباز معلم، ۱۰۰ معلم نفر نیز از پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی سال گذشته و ۳۶۰ نفر از دانش‌آموختگان تربیت‌معلم جذب مدارس استان شدند.

برای مشاهده اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک کید

[ منبع این خبر سایت ای استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال