آخرین اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی در سال ۹۵


آخرین تغییرات خدمت سربازی و معافیت ها
جهت مشاهده اخبار خرید خدمت سربازی (خرید خدمت + جدول قیمت) اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده جزئیات میزان حقوق سربازان اینجا کلیک کنید
جهت مشاهده جزئیات خرید حق بیمه سربازی اینجا کلیک کنید

استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران  استخدام نیروی انتظامی

خبر ۱۷ مهر ۹۵: پیگرد قانونی استخدام مشمولان خدمت سربازی در دستگاه‌های دولتی و خصوصی (منبع: خبرگزاری میزان)

مرتضی حیدری عصر امروز در نشست خبری اظهار داشت: در استان هرمزگان ۲۹۹ پرونده معافیت دائم و ۳۱ مورد پرونده معافیت موقت در زمینه پزشکی وجود دارد که در حال بررسی است.

وی افزود: ۸۰۳ پرونده در زمینه کفالت در استان تشکیل شده که از این تعداد، ۷۸۱ پرونده در حوزه معافیت دائم و ۲۲ مورد در زمینه معافیت موقت است.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی هرمزگان گفت: در ۶ ماهه نخست سال، تعداد ۵۴۶۱ سرباز طبق سهمیه استان به مراکز آموزشی اعزام شده‌اند که در حال طی کردن این دوره مقدس هستند.

حیدری عنوان کرد: استخدام و به کارگیری مشمولان در وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های دولتی و خصوصی بنا بر قانون دارای پیگرد قانونی است و طبق ماده ۶۲ و ۶۳ قانون وظیفه عمومی کشور با متخلفان برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: تخطی از این قانون در مرحله نخست به میزان ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و در صورت تکرار ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان جریمه نقدی در پی خواهد داشت.

مرتضی حیدری گفت: سربازی یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها و مشمولان است که امروز به واسطه افزایش امکانات و توسعه مناطق خدمت سربازی، به سختی و مشقت سابق نیست و تمام افرادی که برای خدمت سربازی اعزام می‌شوند، در نزدیکترین نقطه به محل سکونت خود به کار گرفته می‌شوند.

 

خبر ۴ مهر ۹۵ : کسر خدمت برای ارائه دهندگان طرح های تحقیقاتی و پژوهشی دانشجویی ( منبع : شبکه اطلاع رسانی دانا )

مسئول دفتر تحقیقات کاربردی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: کسر خدمت وظیفه برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا که طرح‌های تحقیقاتی و پژوهشی ارائه می‌دهند، اعمال می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳ مهر ۹۵ : کسر خدمت از یک تا ۲۴ ماه برای پژوهش‌های حوزه نظم و امنیت  (منبع  : خبرگزاری ایسنا)
رییس تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی خوزستان، ‌دانشگاه را پشتوانه‌ی علمی خوبی برای ایجاد امنیت دانست و گفت: طرح‌های پژوهشی، پایان‌نامه‌های دانشجویی یا مقالات علمی که به فرمانده انتظامی خوزستان در راستای نظم و امنیت کمک کنند، متناسب با طرح از مزایای کسر خدمت از یک تا ۲۴ ماه برخوردار می‌شوند.


جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳۱ شهریور ۹۵ : عواقب فرار از خدمت (منبع : سایت تحلیلی خبری عصر ایران)

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد: طرح دستگیری مشمولان غایب به طور مستمر در دستور کار است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳۱ شهریور ۹۵ : شرایط بهره مندی مشمولان غایب از معافیت کفالت ( منبع : خبرگزاری مهر )

معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا، شرایط برخورداری مشمولان غایب از معافیت کفالت را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳۱ شهریور ۹۵ : شروع تشدید برخورد با مشمولان غایب سربازی ( منبع : خبرگزاری ایسنا )

غاز تشدید برخورد با مشمولان غایب سربازی، ارسال پیامک تعیین تکلیف برای بیش از دو میلیون و ۲۰۰ هزار مشمول غایب، آغاز ثبت نام برای مرحله دوم جریمه ریالی سربازی و … از جمله محورهای گفت وگوی ایسنا با جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳۰ شهریور ۹۵ : لزوم ارزیابی میزان اثربخشی خرید خدمت سربازی مشمولان غایب ( منبع : خبرگزاری خانه ملت )
عضو کمیسیون امنیت‌ملی وسیاست خارجی مجلس با تاکید بر ارزیابی میزان اثربخشی خرید خدمت سربازی مشمولان غایب، گفت: پس از بررسی نتایج می‌توان درباره کاهش سال‌های غیبت برای خرید خدمت یا ادامه روند فعلی تصمیم‌گیری کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۹ شهریور ۹۵: آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی در سال جاری از اول مهر ماه خبر داد.

سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره گفت: مرحله نخست ثبت نام برای جریمه ریالی سربازی در سال‌جاری اجرا شد و تمامی افرادی که تا پایان امسال دارای هشت سال غیبت یا بیشتر از آن بوده و در خواست خود را برای معافیت ریالی ثبت کرده بودند، کارت معافیت خود را دریافت کردند. افرادی هم که در بررسی‌های انجام شده فاقد شرایط لازم بودند کارتی دریافت نکردند، در این بین تعدادی از افراد نیز درخواست پرداخت اقساطی جریمه ریالی را داشتند که مساعدت‌های لازم با آنان انجام شد.

وی با بیان اینکه مرحله دوم ثبت نام جریمه ریالی سربازی در سال‌جاری از ابتدای مهرماه آغاز می‌شود، گفت: مرحله دوم این طرح همچون مرحله نخست آن بود و تمامی افراد دارای شرایط یعنی کسانی که تا پایان امسال هشت سال غیبت یا بیشتر از آن داشته یا حداقل هشت سال از تاریخ انصرافشان از تحصیل یا ترک یگان خدمتی گذشته باشد، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ درخواست خود را ثبت کرده و مدتی بعد نیز در صورت دارا بودن شرایط کارت معافیت برایشان صادر خواهد شد.

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره اینکه اجرای مرحله دوم ثبت‌نام جریمه ریالی سربازی در سال‌جاری تا چه زمانی ادامه خواهد داشت به ایسنا گفت: پس از بررسی میزان استقبال از طرح در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد.

کریمی با اشاره به مشمولان غایبی که پیامک تعیین تکلیف سربازی برایشان صادر شده بود، نیز گفت: این افراد همچنان می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند و اگر دارای شرایط بهره مندی از معافیت ریالی باشند می‌توانند با پرداخت جریمه ریالی کارت معافیت دریافت کنند ولی اگر سنوات غیبتشان هم کمتر از هشت سال باشد باید به سربازی بروند.

خبر ۲۷ شهریور ۹۵:  رفع مشکل سربازی دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رییس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: دوران سربازی بین تحصیل و مهارت آموزی دانشجویان این دانشگاه فاصله انداخته که در حال بررسی این موضوع هستیم.

مسعود شفیعی رییس دانشگاه فنی و حرفه ای در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ این دانشگاه را یکی از دانشگاه های تقاضا محور دانست و گفت: آموزه های علمی در کنار ایجاد مهارت های حرفه ای در دانشجویان از ویژگی های بارز مراکز زیرمجموعه دانشگاه است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۴ شهریور ۹۵: بیمه بیکاری سربازان غایب متوقف می‌شود (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با هشدار به سربازان غایب، از اعمال محدویت‌های جدید خبر داد و گفت: هماهنگی‌های لازم به عمل آمده تا در آینده نزدیک ارائه خدماتی همچون تسهیلات بانکی، دریافت مستمری و بیمه بیکاری برای مشمولان غایب متوقف شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۳ شهریور ۹۵ : فرصت سازمان وظیفه عمومی به مشمولان غایب برای تعیین تکلیف خدمتی (منبع : خبرگزاری ایرنا)

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با اشاره به اتمام مهلت ثبت نام طرح جریمه مشمولان غایب در ۲۰شهریورماه، گفت: آن دسته از مشمولان غایبی که پیامک تعیین تکلیف خدمتی دریافت کرده اند، همچنان فرصت ثبت درخواست خود را در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) دارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۰ شهریور ۹۵ :  ۵۰۰ طلبه خدمت سربازی خود را در مدارس شبانه‌روزی سپری می‌کنند (منبع : خبرگزاری ایسنا)

مشاور وزیر آموزش و پرورش با اشاره به به‌کارگیری ۵۰۰ طلبه در مدارس شبانه‌روزی کشور گفت: این طلاب خدمت سربازی خود را در مدارس شبانه‌روزی سپری خواهند کرد که سهم استان لرستان هم ۱۳طلبه است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۸ شهریور ۹۵ : ثبت نام دور جدید پرداخت جریمه غیبت سربازی از اول مهر (منبع : خبرگزاری میزان)

رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: دور جدید ثبت نام برای پرداخت جریمه غیبت سربازی و معافیت از خدمت وظیفه از اول مهر آغاز می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۷ شهریور ۹۵ : آغاز دستگیری مشمولان غایب سربازی (منبع : خبرگزاری میزان)

رئیس پلیس پیشگیری گفت: دستور تشدید برخورد و دستگیری سربازان غایب به استان ها ابلاغ شد.
آغاز دستگیری مشمولان غایب سربازیبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار محمد شرفی در خصوص اقدامات پلیس پیشگیری ناجا در برخورد با مشمولان فراری، اظهار داشت: به موجب ماده ۱ قانون خدمت وظیفه عمومی، به منظور دفاع از استقلال، تمامیت ارضی، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، جان و مال و نوامیس مردم، کلیه اتباع ذکور کشور به جز کسانی که از انجام خدمت وظیفه  عمومی معاف هستند،در شمول قانون خدمت وظیفه عمومی بوده و باید خدمت دوره ضرورت را انجام دهند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۷ شهریور ۹۵ : فراخوان مشمولان دارای برگ اعزام به خدمت شهریور ماه (منبع : گروه خبری پلیس)

سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم شهریور ماه ۱۳۹۵ را به خدمت سربازی فراخواند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۷ شهریور ۹۵ : طلاب دوران خدمت «سربازی» خود را در آموزش و پرورش می‌گذرانند (منبع : خبرگزاری ایسنا)

مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش گفت: بررسی وضعیت فعلی آموزش ‌و پرورش نشان می‌دهد این نهاد ساخته و پرداخته فکر و فلسفه ما نیست و آنچه به دنبال آن بودیم هنوز در این مجموعه محقق نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۶ شهریور ۹۵ : پاسخ به چند سوال معافیت کفالت برای مادر (منبع : خبرآنلاین)

 مدت معافیت موقت پسر برای کفالت مادر ۳۰ ماه است.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برخی کاربران مشمول سربازی در مورد معافیت از طریق کفالت مادر سوال داشتند .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۶ شهریور ۹۵ : معرفی سربازان دارای سابقه اعتیاد به کمپ‌های درمانی (منبع : خبرگزاری ایسنا)

رئیس مرکز مشاوره فرمانداری آمار و پشتیبانی شمال شرق ارتش گفت: سربازان به صورت خود معرف به کلینیک‌ها و مراکز ترک اعتیاد معرفی می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۴ شهریور ۹۵ : کدام مشمولان سربازی نیازی به درخواست معافیت ندارند؟ (منبع : خبرآنلاین)

 مشمولینی که بیش از ۵۰ سال از سن آنان سپری شده نیازی به درخواست معافیت ندارند

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۱ شهریور ۹۵ :متولدین سال ۶۹ به قبل مشمول خرید خدمت سربازی شدند (منبع :خبرگزاری تسنیم)

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: متولدین سال‌های ۱۳۶۹ به قبل می‌توانند مشمول خرید خدمت سربازی شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، محمد کولیوند پیش‌ از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران رسانه‌های گروهی استان اظهار داشت: فرد مشمول خدمت مقدس سربازی فردی است که ۱۸ سالگی خود را تمام و در نخستین ماه از سن ۱۹ سالگی مشمول خدمت قرار می‌گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۰ شهریور ۹۵ : آخرین مهلت برای مشمولان غایب؛۲۰ شهریور (منبع : پایگاه خبری پلیس)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: تمامی مشمولان غایب تا ۲۰ شهریور ۹۵ مهلت دارند برای تعیین تکلیف خدمت سربازی، اقدام کنند در غیراین صورت براساس قانون تمامی محدودیت ها برای این افراد اعمال خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۰ شهریور ۹۵ : آغاز اعمال محدودیت های اجتماعی برای مشمولان غایب سربازی  (منبع :خبرگزاری میزان)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: تمامی مشمولان غایب تا ۲۰ شهریور ۹۵ مهلت دارند برای تعیین تکلیف خدمت سربازی، اقدام کنند در غیراین صورت براساس قانون تمامی محدودیت ها برای این افراد اعمال خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۹ شهریور ۹۵ : تغییر وضعیت افراد دارای کارت معافیت پزشکی در دستور کار نظام وظیفه (منبع :باشگاه خبرنگاران جوان)

 معاون وظیفه عمومی فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان غربی از قبول درخواست بررسی و تغییر وضعیت افراد دارای کارت معافیت پزشکی خبر داد .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۸ شهریور ۹۵ : تاریخ اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی تغییر کرد (منبع : خبرگزاری مهر)

معاون احضارواعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: برای ارائه خدمات بیشتر به مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها دوره انتظار برای اعزام به خدمت مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی کاهش یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۸ شهریور ۹۵ : ۸۵ هزار نفر در طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی ثبت نام کردند (منبع : خبرگزاری ایرنا)

رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: امسال ۸۵ هزار نفر در طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی ثبت نام کردند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۸ شهریور ۹۵ :کارت های قدیمی پایان خدمت بی اعتبار شد (منبع : خبرگزاری ایرنا)

رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: کارت های قدیمی پایان خدمت سربازی از درجه اعتبار ساقط شده است براین اساس افرادی که به ارایه کارت ها در موارد لازم نیاز دارند باید نسبت به تعویض و دریافت کارت هوشمند پایان خدمت اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۸ شهریور ۹۵ :اعمال معافیت از خدمت سربازی فرزندان معلول و مددجوی بهزیستی فریدونکنار (منبع : خبرگزاری فارس)

 رئیس اداره بهزیستی فریدونکنار از اعمال معافیت از خدمت سربازی فرزندان معلول و مددجو به تعداد ۱۷ نفر خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۷ شهریور ۹۵ : پزشکان در چه صورت از سربازی معاف می‌شوند؟ (منبع : خبرآنلاین)

گروه پزشکان فقط در صورتی معاف دائم از خدمت دوره ضرورت شناخته می شوند که براساس ضوابط تشخیص شوراها ،قادر به اشتغال به حرفه طبابت درنیروهای مسلح نباشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۶ شهریور ۹۵ : امتیاز نظام وظیفه برای سربازی نخبگان (منبع : خبرگزاری صدا و سیما)

 نخبگان شرکت های دانش بنیان با انجام یک پروژه تحقیقاتی می توانند از تسهیلات نظام وظیفه بهره مند شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۴ شهریور ۹۵ :بخشنامه گذراندن خدمت طلاب در آموزش و پرورش تا هفته آینده صادر می شود (منبع : خبرگزاری پانا)

دبیر ستادهمکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش گفت :امیدواریم بخشنامه گذارندن خدمت سربازی طلاب تا هفته آینده صادر و مراحل اجرایی آن انجام شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۴ شهریور ۹۵ :جعل کارت های پایان خدمت و معافیت به حداقل رسیده است (منبع : خبرگزاری صدا و سیما)

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: هوشمند شدن “کارت های پایان خدمت و معافیت سربازی ” امکان جعل را به حداقل رسانده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳ شهریور ۹۵ : بکارگیری سربازان غایب از سوی کارفرمایان جرم است  (منبع: خبرگزاری تسنیم)

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، با اشاره به اینکه بکارگیری مشمولین سربازان غایب در کارگاه‌ها و واحدهای تولیدی از سوی کارفرمایان جرم است گفت: یازده هزار تماس تلفی شهروندان آملی در پلیس ۱۱۰ آمل به ثبت رسیده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱ شهریور ۹۵ : دوران خدمت سربازی چگونه بدون پرداخت حق بیمه جزو سابقه محسوب می شود؟ (منبع : خبرآنلاین)

از کسانیکه قبل از رفتن به سربازی شاغل باشند و حق بیمه پرداخت کرده باشند حق بیمه‌ای بابت سربازی برای سابقه بیمه دریافت نمی‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳۱ مرداد ۹۵ : ۲۰ شهریور آخرین مهلت تعیین تکلیف سربازی (منبع : میزان)

 جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: ۱.۵ میلیون پیامک برای مشمولان غایب سربازی ارسال کردیم و این افراد تا ۲۰ شهریور برای تعیین تکلیف وقت دارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳۰ مرداد ۹۵ : نحوه درخواست معافیت پزشکی و کفالت مشمولان مقیم خارج از کشور  (منبع : میزان)

معاون مشمولان و امور معافیت های سازمان وظیفه عمومی ناجا نحوه درخواست معافیت پزشکی و کفالت مشمولان مقیم خارج از کشور را اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳۰ مرداد ۹۵ : شرایط ثبت نام مشولان سربازی در دانشگاه (منبع : خبرگزاری تابناک)

با اعلام نتایج کنکور برخی از داوطلبان امکان قبولی در رشته مورد علاقه خود را پیدا نکرده و به همین دلیل اقدام به ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون برخی از دانشگاه‌ها همچون دانشگاه آزاد اسلامی می‌کنند. موضوعی که این نگرانی را برای متقاضیان پسر ایجاد کرده که آیا تحصیل در رشته‌های بدون آزمون مشکلی برای سربازی‌شان ایجاد می‌کند یا خیر؟ جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا به این سوال پاسخ داده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳۰ مرداد ۹۵ : مخترعان برتر از سربازی معاف می‌شوند (منبع :باشگاه خبرنگاران جوان)

دبیر کل رویداد جایزه بزرگ اختراعات ایران گفت: مخترعان از تسهیلات نظام وظیفه برخوردار شده و به ۳۰ اختراع تسهیلات صد میلیونی بانکی تعلق می‌گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۸ مرداد ۹۵ :فراخوان مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی قم (منبع : فارس)

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از فراخوان مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در شهریور ۹۵ خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۸ مرداد ۹۵ : اعطای تسهیلات نظام وظیفه برای ۱۰۰ مخترع برتر  (منبع : خبرگزاری ایسنا)

اولین جایزه اختصاصی اختراعات دندانپزشکی به مبلغ دو هزار دلار برای افزایش انگیزه مخترعان این حوزه و همچنین اعطای تسهیلات نظام وظیفه برای ۱۰۰ مخترع برتر در جایزه بزرگ اختراعات ایران در نظر گرفته شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۸ مرداد ۹۵ : طرح مشمولان غایب به داد سربازان فراری هم رسید  (خبرگزاری خانه ملت)

رئیس سازمان نظام وظیفه ناجا: سربازان فراری می توانند از طرح مشمولان غایب با پرداخت جریمه برای دریافت کارت پایان خدمت اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۸ مرداد ۹۵ : سرفصل‌های آموزشی دوران سربازی تغییر می‌کند  (منبع : تسنیم)

معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی کشور گفت: مدتی است که تغییر سرفصل‌های آموزشی سربازان در دستور کار است و تمام سرفصل‌های آموزشی سربازان به تناسب شرایط روز کشور تغییر می‌کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۸ مرداد ۹۵ :  طرح «سرباز طلبه» در آموزش و پرورش اجرا می‌شود (منبع : خبرگزاری ایسنا)

دبیر ستاد همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش گفت: طرح سرباز طلبه در آموزش و پرورش اجرا می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۷ مرداد ۹۵ : زمانبندی فراخوان جذب هئیت علمی شهریور ۹۵ اعلام شد (منبع : خبرگزاری مهر)

برنامه زمانبندی شانزدهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور مربوط به فراخوان شهریور ۱۳۹۵ اعلام شد .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۷ مرداد ۹۵ : اعزام مشمولان وظیفه عمومی به مراکز آموزشی  (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

مشمولان وظیفه عمومی فوق دیپلم و بالاتر به مراکز آموزشی اعزام شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۶ مرداد ۹۵ : معافیت تحصیلی مشمولان پذیرفته شده در رشته‌های بدون آزمون علمی کاربردی (منبع : خبرگزاری ایسنا)

دانشگاه جامع علمی کاربردی درخصوص اعطای معافیت تحصیلی به مشمولان خدمت سربازی که در رشته‌های بدون آزمون این دانشگاه در سال ۹۵ پذیرفته شوند، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۵ مرداد ۹۵ : وام خرید جریمه سربازی در ابهام (منبع : خبرگزاری ایسنا)

گرچه قرار بود طی مذاکراتی بین برخی بانک‌ها و سازمان نظام وظیفه، شرایطی برای اعطای وام بانکی به عنوان کمک هزینه به مشمولان غائب سربازی فراهم شود، اما به نظر می‌رسد هنوز این موضوع به نتیجه نرسیده و فعلا فروش نقدی به صورت اقساط تا پایان سال دریافت خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۵ مرداد ۹۵ : بخشنامه گذراندن خدمت طلاب در آموزش و پرورش تا هفته آینده صادر می شود (منبع : خبرگزاری پانا)

دبیر ستادهمکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش گفت :امیدواریم بخشنامه گذارندن خدمت سربازی طلاب تا هفته آینده صادر و مراحل اجرایی آن انجام شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۵ مرداد ۹۵ :جزییات معافیت قهرمانان المپیک و فرزندان مدال آوران پارالمپیک از سربازی (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا جزییات استفاده قهرمانان المپیک و فرزندان مدال آوران پارالمپیک از طرح معافیت سربازی را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۵ مرداد ۹۵ :تسهیلات سربازی نخبگان و رتبه‌های برتر کنکور اعلام شد (منبع : خبرگزاری برنا)

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: رتبه‌های برتر کنکور سراسری و نخبگان، می‌توانند پس از دوره آموزش نظامی اقدام به دریافت کارت پایان خدمت خود کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۵ مرداد ۹۵ : شورای نگهبان با معافیت‌های سربازی مخالفت نکرده (منبع : خبرگزاری خانه ملت)

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه شورای نگهبان با معافیت‌های سربازی مخالفت نکرده است، گفت: اضافه شدن حدود ۳۰ ماده به لایحه احکام دائمی شدن برنامه های توسعه مورد مخالفت شورای نگهبان قرار گرفته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۴ مرداد ۹۵ : معافیت ایثارگران در سربازی شامل چه کسانی می‌شود؟ (منبع : خبرگزاری آنا)

متولدین ۷۲ و ماقبل که فاقد غیبت هستند، می‌توانند از کسرخدمت ایثارگری استفاده کنند. مشمولانی که در حین خدمت مرتکب فرار شده و در شمول معافیت ایثارگران قرار داشته باشند باید ابتدا به یگان خدمتی مراجعه و با ارائه گواهی اشتغال به خدمت به درخواست آنان رسیدگی می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۳ مرداد ۹۵ : کارت معافیت مشمولانی که اقساط جریمه را پرداخت نکنند باطل می‌شود (منبع : خبرگزاری خبرآنلاین)

 سردار موسی کمالی جانشین اداره سرمایه‌های انسانی ستاد کل نیروهای مسلح جزئیات قطعی تقسیط جریمه ریالی سربازی را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲۱ مرداد ۹۵ :  آدرس و شماره تلفن تمام مشمولان را به دست آوردیم  (منبع : خبرگزاری میزان)

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: در حال حاضر آدرس وشماره تلفن تمام مشمولان غایب به دست آمده و از طریق پیامک خواستار تعیین تکلیف وضعیت مشمولان شده ایم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ مرداد ۹۵ : ملی پوشان سربازی خود را در سازمانهای نیروهای مسلح سپری می‌کنند (منبع : خبرگزاری تسنیم)

 معاون وظیفه عمومی انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: اعضای تیم ملی، می‌توانند خدمت سربازی خود را در یکی از سازمان‌های نیروهای مسلح زیر نظارت وزارت ورزش سپری کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۹ مرداد ۹۵ : آغاز راستی آزمایی ثبت نام کنندگان طرح پرداخت جریمه غیبت (منبع : خبرگزاری میزان)

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی گفت: به ۹۹.۵ درصد ثبت نام کنندگان طرح پرداخت جریمه مشمولان غایب،کارت تعلق می گیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۸ مرداد ۹۵ : فراخوان مشمولان دارای برگ اعزام به خدمت مرداد (منبع : خبرگزاری برنا)

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تمام مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم مرداد ماه ۱۳۹۵ را به خدمت سربازی فراخواند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۸ مرداد ۹۵ : جذب ماهانه هزار سرباز به یگان حفاظت زندان ها (منبع : خبرگزاری مشرق نیوز)

رئیس سازمان زندان های کشور گفت: ماهانه یک هزار سرباز از طریق ستاد کل نیروهای مسلح جذب یگان حفاظت این سازمان می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۸ مرداد ۹۵ : تشکیل ستاد فراخوان و تعیین تکلیف مشمولان غایب (منبع : خبرگزاری میزان)

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا ، از تشکیل ستاد فراخوان و تعیین تکلیف مشمولان غایب در این سازمان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۷ مرداد ۹۵ : اولتیماتوم جدی پلیس به سربازان غایب (منبع : خبرگزاری تسنیم)

سردار کریمی با اشاره به ارسال ۱.۵ میلیون پیامک به سربازان غایب و اعمال محرومیتهای جدید، از آنها خواست تا نسبت به تعیین تکلیف خدمت خود اقدام کنند؛ در غیراینصورت اخطاریه کتبی به منازل آنها ارسال شده و طبق قانون تحت تعقیب قرار گرفته و دستگیر می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۷ مرداد ۹۵ : معافیت پسران برگزیده از خدمت سربازی (منبع : خبرگزاری میزان)

 معاون سازمان سنجش کشور گفت: المپیاد بین المللی علمی دانشجویی کشور از امروز آغاز شده و روز پنج شنبه نفرات برگزیده معرفی خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۶ مرداد ۹۵ : مهلت فروش سربازی غایبان تمدید شد (منبع : اقتصاد آنلاین)

 به دنبال انتشار خبری درخصوص اتمام حجت با مشمولان غایب سربازی، جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا به برخی ابهامات پاسخ داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۶ مرداد ۹۵ : جزییات بیشتر از «اتمام حجت با مشمولان غایب»  (منبع : خبرگزاری ایسنا)

به دنبال انتشار خبری درخصوص اتمام حجت با مشمولان غایب سربازی، برخی از مخاطبان ایسنا سوالات و ابهاماتی را مطرح کردند که جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا به آن پاسخ داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۶ مرداد ۹۵ : اعزام مشمولان عضو هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به سربازی  (منبع : خبرگزاری ایرنا)

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا از فراخوان مشمولان عضو هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، برای سپری کردن دوره آموزش رزم مقدماتی خبر داد .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۴ مرداد ۹۵ : باسواد شدن یک هزار و ۲۰۰ سرباز در پادگان (منبع : خبرگزاری پانا)

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: سال گذشته حدود یک هزار و ۲۰۰ سرباز بیسواد در ۴ پادگان منتخب کشور آموزش سواد دیدند و این طرح امسال نیز ادامه خواهد داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۴ مرداد ۹۵ :ضرب الاجل دانشگاه‌ها برای غایبین نظام وظیفه (منبع : خبرگزاری برنا)

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا از فراخوان مشمولان عضو هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، برای سپری کردن دوره آموزش رزم مقدماتی خبر داد و گفت: حضور نداشتن این افراد در تاریخ تعیین شده به منزله غیبت محسوب شده و نسبت به لغو تعهد آنان اقدام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۴ مرداد ۹۵ : محدودیت‌های جدی برای مشمولان غایب خدمت سربازی اعمال می‌شود (منبع : خبرگزاری تسنیم)

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان از اعمال محدودیت‌های جدی برای مشمولان غایب خبر داد و گفت: با واحدهایی که این افراد را نیز به‌کارگیری کنند، برخورد می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۴ مرداد ۹۵ : اتمام حجت با مشمولان غایب/ ارسال پیامک به تمامی غایبان سربازی (منبع : خبرگزاری ایسنا)

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از ارسال پیامک تعیین تکلیف سربازی به تمامی مشمولان غایب خبر داد و گفت که این پیامک به منزله اتمام حجت با تمامی مشمولان غایب است و آنان باید تا پایان مردادماه وضعیت خود را مشخص کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۳ مرداد ۹۵ : مهلت ۲ روزه ثبت نام پرداخت جریمه غیبت (منبع : خبرگزاری تسنیم)

جانشین سازمان وظیفه عمومی با اعلام خبر ثبت نام ۵۵ هزار سرباز غایب برای پرداخت جریمه غیبت سربازی، از مهلت ۲ روزه برای ثبت درخواست متقاضیان در مرحله اول این طرح خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۳ مرداد ۹۵ : در چه صورت امکان معافیت سربازی از طریق مادربزرگ امکان دارد؟ (منبع : خبرآنلاین)

 اگر فرزندان مادر بزرگ بیمار باشند و کسی برای رسیدگی به او نباشد نوه بالای ۱۸ سال می تواند درخواست معافیت کفالت بدهد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۳ مرداد ۹۵ : اعزام مشمولان سربازی دیپلم و زیر دیپلم (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

مشمولان دیپلم و زیردیپلم به مراکز آموزشی اعزام شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۳ مرداد ۹۵ : معافیت سربازی بزرگ ترین مانع اشتغال بیماران هموفیلی است (منبع : خبرگزاری ایرنا)

مدیرعامل کانون هموفیلی ایران گفت: معافیت سربازی، بزرگ ترین مانع اشتغال بیماران هموفیلی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۲ مرداد ۹۵ : ۳۵مددجوی ایوانی ازخدمت سربازی معاف شدند (منبع : تابناک)

 رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ایوان گفت:درچهارماهه نخست امسال ۳۵ مددجوی ایوانی از خدمت سربازی معاف شدند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۱ مرداد ۹۵ : وضعیت مشمولی که با معافیت سربازی او موافقت نشده و غیبت دارد (منبع : خبرآنلاین)

وضعیت مشمولی که با معافیت سربازی او موافقت نشده و غیبت دارد

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۰ مرداد ۹۵ : قوانین تصویب شده در قانون اساسی برای سربازان اجرا نمی‌شود (منبع : خبرگزاری برنا)

کمپین بهبود سربازی نزدیک به دو سال است که فعالیت خودرا آغاز کرده است.این کمپین یک حرکت خودجوش اجتماعی است و فارغ از هرگونه جهت گیری سیاسی، برای کمک به بهبود سربازی راه‌اندازی شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۰ مرداد ۹۵ : چطور فرزندان تحت پوشش کمیته امداد معافیت سربازی می گیرند؟ (خبرآنلاین)

پدری که در قید حیات باشد تنها تحت پوشش بودن کمیته امداد ملاک بررسی معافیت سربازی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۱۰ مرداد ۹۵ : شرایط خرید خدمت سربازی به عنوان سابقه بیمه (منبع : خبرآنلاین)

به نقل از خبرآنلاین، کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است: ” با سلام ببخشید کسی که۲ سال سابقه بیمه مشاغل ازاد دارد میتواند مدت خدمت سربازی اش را به سوابق بیمه اش اضافه کند یا اینکه این قانون فقط شامل کسانی است که بیمه اجباری دارند؟ هزینه اش چقدر می شود؟

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۷ مرداد ۹۵ : آموزش و پرورش از فرصت جذب سرباز طلبه استفاده کند (منبع : خبرگزاری حوزه)

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ملکی عصر امروز در دومین نشست فصلی ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش در سال ۹۵ که در مرکز مدیریت حوزه برگزار شد، با بیان اینکه استفاده از دوره خدمت ضرورت طلاب در آموزش و پرورش بعد از چهارسال به ثمر نشست، اظهار داشت: سال گذشته مقام معظم رهبری با درخواست طلاب علاقه‌ مندی که می ‌خواهند دوره خدمت سربازی خود را در آموزش و پرورش بگذرانند، موافقت فرمودند و اقدامات مقدماتی نیز انجام شد؛ اما تا این لحظه نتیجه ای را مشاهده نکرده ایم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۷ مرداد ۹۵ : آیا امکان ابطال کارت معافیت پزشکی برای معافیت کفالت وجود دارد؟  (منبع : خبرآنلاین)

مشمولی که معافیت پزشکی دارد نمی تواند آن را باطل و برای کفالت اقدام کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۵ مرداد ۹۵ : طرح سرباز صنعت در همه مقاطع تحصیلات دانشگاهی اجرا شود (منبع : خبرگزاری میزان)

 عضو هیئت علمی دانشکده داروسازی دانشگاه آزاد اسلامی، اظهارداشت: اجرای طرح «سرباز صنعت» باید در همه مقاطع تحصیلات دانشگاهی ولی همخوان با صنعت مرتبط امکان پذیر باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳ مرداد ۹۵ : بیمه‌شدگان تامین اجتماعی نسبت به خرید حق بیمه سربازی اقدام کنند (منبع : خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: بیمه‌شدگان تامین اجتماعی می‌توانند با مراجعه به شعب تامین اجتماعی، برای خرید حق بیمه دوران سربازی خود اقدام کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۳ مرداد ۹۵ : تسهیلات خدمت سربازی به حدود ۲ هزار مددجوی استان فارس ارائه شد (منبع : خبرگزاری تسنیم)

 مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس از ارائه خدمت سربازی به نزدیک به ۲ هزار مددجوی این نهاد خبرداد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲ مرداد ۹۵ :  فراخوان مشمولان خدمت سربازی در شیراز  (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

نظام وظیفه عمومی مشمولان را به خدمت سربازی فرا خواند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید

خبر ۲ مرداد ۹۵ : دارندگان کارت خرید جریمه غیبت می‌توانند استخدام شوند (منبع : خبرگزاری فارس)

جانشین سازمان وظیفه عمومی با بیا

[ منبع این خبر سایت ایران استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال