فرماندار ویژه میانه: سرشماری اینترنتی، آمارگیری را برای مردم و دولت تسهیل می کند/5 روز تا پایان ثبت نام اینترنتی


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، با تاکید بر اینکه ثبت نام اینترنتی در سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 بر روند کار آمارگیران و خانوار در سرشماری حضوری سرعت می بخشد، از اختصاص محلی در شهر میانه، مراکز بخش ها و برخی روستاهای شهرستان برای ثبت نام اینترنتی رایگان خبر داد.
مهندس حمید شکری در گفتگویی با خبرنگاران، با بیان اینکه برای به دست آوردن آماری دقیق و قابل استفاده در این سرشماری، همگی باید خود را موظف به همکاری بدانیم، افزود: خوشبختانه دستگاههای اجرایی شهرستان، بخش ها و روستاها در این زمینه خوب عمل می کنند بطوریکه دهیاران فرم اطلاعات خانوار را بین اهالی توزیع نموده و بصورت اینترنتی ثبت نام می کنند و از طرفی انتظار داریم ادارات، کارکنان و جامعه هدف خود را در سرشماری ثبت نام و اطلاع رسانی سرشماری فعالانه عمل کنند.
فرماندار ویژه میانه، افزایش دقت و تسریع در دستیابی به اطلاعات و کاهش هزینه های دولتی را از مزایای سرشماری اینترنتی برشمرده، افزود: خانوار شرکت کننده در سرشماری اینترنتی، کافیست در هنگام مراجعه آمارگیران به درب منازل، فقط کد آماری خود را به مامور سرشماری ارائه کنند.
وی آخرین مهلت شرکت در سرشماری اینترنتی را 24 مهرماه اعلام نموده، افزود: 5 روز تا پایان ثبت نام اینترنتی باقی مانده و مردم با مراجعه به آدرس https://www.sarshomari95.ir/sdf/main.jsf  از فرصت باقیمانده استفاده کنند ضمن اینکه سرشماری حضوری توسط آمارگیران پس از به محض اتمام مهلت ثبت نام اینترنتی آغاز خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال