استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس (شروع دوره کارآموزی)


 آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس

جهت ورود به صفحه ی مخصوص اعلام نتایج شرکت نفت ستاره خلیج فارس اینجا کلیک نمایید

خبر ۱۵ مهر ۹۵: اسامی ۹۰ برگزیده استخدامی پالایشگاه ستاره خلیج فارس اعلام شد (منبع: خبرگزاری تسنیم)

اسامی ۹۰ برگزیده استخدامی پالایشگاه ستاره خلیج فارس از میان ۴۰۰ برگزیده اولیه اعلام شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اول و دوم اسفند ماه سال ۹۲ بود که آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت ستاره خلیج فارس در ۲۴ رشته تحصیلی برگزار شد. در این آزمون که در پی انتشار آگهی های متعدد استخدامی این شرکت برگزار شد، تعداد بسیار زیادی از جوانان تحصیل کرده در ۲۴ رشته فنی و تخصصی از نقاط مختلف کشور حضور پیدا کردند.

نتایج اولیه این آزمون ۲۸ اسفندماه ۹۲ اعلام شد و تعدادی برای انجام مصاحبه و گزینش نهایی انتخاب شدند. طی تماسی که از طرف معاونت نیروی انسانی این شرکت با منتخبان مرحله نخست صورت گرفت، زمان هایی برای انجام مصاحبه تعیین شد و مقرر شد تا انجام تمامی مصاحبه ها در خردادماه سال ۹۳ صورت گرفته و تیرماه ۹۳ اسامی منتخبان نهایی استخدام اعلام شود.

این نتایج با دوماه تأخیر در شهریورماه سال ۹۳ اعلام شد و کسانی که با پذیرش در مرحله اولیه آزمون کتبی و مرحله مصاحبه تخصصی و اعتقادی به عنوان نیروی استخدامی معرفی شده بودند، مشخص شدند.

از شهریورماه سال ۹۳ تا میانه مهرماه سال جاری، این تعداد جوان تحصیل کرده که حدود ۴۰۰ نفر هستند، نه تنها مشغول به کار نشدند بلکه وزارت نفت، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و شرکت پالاش نفت ستاره خلیج فارس هیچ پاسخ روشنی به آنها و خانواده هایشان در خصوص سرنوشت استخدام آنها ندادند تا اینکه اسامی ۹۰ برگزیده استخدامی این پالایشگاه از میان ۴۰۰ برگزیده اولیه اعلام شد.

طبق اعلام شرکت پالایش نفت ستاره خلیج فارس، از کلیه منتخبین دعوت شده تا در تاریخ اول آبان ماه با در دست داشتن مدارک مورد نیاز، جهت انجام امور اداری مربوطه به پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس- بندرعباس مراجعه کنند تا در سومین دوره کارآموزی و توجیهی بدو استخدام (ویژه برگزیدگان نهایی مصاحبه فنی- تخصصی) شرکت کنند.

 

خبر ۱۲ مهر ۹۵: دعوت از پذیرفته شدگان استخدامی جهت شروع دوره کارآموزی و آموزشی (منبع: www.pgsoc.ir)

داوطلب گرامی با سلام
نظر به اینکه با برنامه ریزی صورت گرفته قرار است با یاری خداوند سبحان دوره کارآموزی و آموزش گروه سوم داوطلبان عزیز از روز شنبه مورخ ۹۵/۰۸/۰۱ در پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس آغاز گردد، لذا از داوطلبان عزیز در لیست نفرات اعلام شده که کماکان مایل به همکاری در شرکت نفت ستاره خلیج فارس می باشند، درخواست میگردد رأس ساعت ۹ صبح روز شنبه مورخ ۹۵/۰۸/۰۱ در محل پالایشگاه نفت ستاره با همراه داشتن مدارک مشروحه ذیل به آدرس بندرعباس- کیلومتر ۱۴ اسکله شهید رجایی- دوراهی خون سرخ- جنب پالایشگاه نفت بندرعباس مراجعه نمائید، بدیهی است عدم حضور در تاریخ ذکر شده بمنزله انصراف داوطلب از همکاری با این شرکت تلقی خواهد شد.
۱- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۲- گواهی عدم سوء پیشینه کیفری که حداکثر یکماه از تاریخ صدور آن گذشته باشد
۳- اصل و تصویر کارت ملی
۴- اصل و تصویر شناسنامه
۵- شش قطعه عکس ۴*۳
۶- گواهی سابقه کار ترجیحاً همراه با گواهی پرداخت حق بیمه ایام اشتغال بکار

جهت مشاهده لیست اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

خبر ۲۲ فروردین ۹۵ : معوقات مزدی کارگران ستاره خلیج فارس (منبع : خبرگزاری ایلنا)

با وجود گذشت بیش از بیست روز از آغاز سال جدید، دستمزد بهمن و اسفند بیش از هزار کارگر پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بندرعباس پرداخت نشده است.
جمعی از کارگران پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بندرعباس در تماس با ایلنا از عدم پرداخت معوقات مزدی سال گذشته  خود خبر دادند.
از قرار معلوم بیش از ۸۰ درصد شرکت های پیمانکاری شاغل در پالایشگاه خلیج فارس دستمزد بهمن و اسفند کارگران را پرداخت نکرده اند.
ظاهرا تنها عیدی این کارگران در روزهای آخر اسفند ماه گذشته پرداخت شده است.
در عین حال به این کارگران   وعده داده شده است که دو ماه معوقات مزدی آنها قبل از پایان فروردین ماه پرداخت می شود.
با این وجود کارگران با توجه به سپری شدن بیش از  بیست روز از سال جدید نسبت به پرداخت مطالبات مزدی خود و عملی شدن وعده های کارفرمایان ابراز نگرانی کردند و افزودند: امیدواریم در روزهای باقی مانده از فروردین ماه، معوقات مزدی ما پرداخت شود.

خبر ۱۵ فروردین ۹۵: دعوت بکار پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس 

ضمن تبریک سال نو ، به اطلاع میرساند از آنجا که با برنامه ریزی های صورت گرفته ، بزودی آموزش های تخصصی تعدادی از پذیرفته شدگان (بشرح اسامی اعلام شده در جدول پیوست ۱) در مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز پالایشگاه و بر اساس اولویت و تقدم امتیازات مکتسبه در آزمون کتبی و مصاحبه فنی / تخصصی انجام شده قبلی ، آغاز خواهدشد.
لازم است هر یک از نفرات اعلام شده تمایل مجدد خود را به شرکت در دوره های آموزشی و کارآموزی و نهایتا همکاری در مراحل بهره برداری پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس نسبت به تکمیل فرم ضمیمه (پیوست ۲) حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱/۲۵ اقدام و فرم مذکور را از طریق نمابر شماره ۲۶۷۰۹۹۲۱-۰۲۱ارسال نمایند.
بدیهی است در صورت عدم وصول فرم تکمیل و امضاء شده فوق الذکر ، موضوع بمنزله انصراف داوطلب تلقی و نیروهای مورد نیاز پالایشگاه از طریق سایر نفرات بر اساس اولویت امتیازات تامین خواهد شد.

جهت دریافت فایل پیوست۱ اینجا کلیک کنید

جهت دریافت فایل پیوست۲ اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت شرکت ستاره خلیج فارس اینجا کلیک کنید

خبر ۲۸ مرداد ۹۴: استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس (منبع: www.pgsoc.ir)

شرکت نفت ستاره خلیج فارس در بندرعباس به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در بخش HSE (ایمنی آتش نشانی، بهداشت و محیط زیست) در رشته های تحصیلی مرتبط (بشرح جدول ذیل) بصورت قراردادی مدت موقت و بصورت آزمایشی و بر اساس قانون کار و سازمان تأمین اجتماعی ، فقط از بین داوطلبان ذکور در الویت اول نیروهای بومی ساکن بندرعباس (ترجیحاً دارای حداقل ۲ تا ۳ سال سابقه کار مرتبط) از طریق برگزاری مصاحبه فنی/تخصصی دعوت به همکاری می نماید.
داوطلبان واجد شرایط در صورت تمایل لازم است، مدارک مورد نیاز اعلام شده را همراه با فرم تکمیل شده پیوست از طریق پست پیشتاز حداکثر تا تاریخ ۳۱/۰۵/۱۳۹۴ به صندوق پستی ۱۹۱۹۸۳۸۴۱۱ ارسال نمایند.
بدیهی است به مدارک ناقص و یا مدارک تحصیلی غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً هرگونه اطلاع رسانی بعدی از طریق همین سایت (www.pgsoc.ir) اعلام خواهد شد. (داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا مشابه آن در بسیج الزامی است) لطفا فرم استخدام را از قسمت آلبوم تصاویر , قسمت استخدام تهیه و تکمیل بفرمایید .
مشخصات :
۱کارشناس /کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی( آتش نشانی ) – تعداد مورد نیاز ۲ نفر حداکثر سن ۳۵ سال
۲کارشناسی/کارشناس ارشد بهداشت حرفه ای – تعداد مورد نیاز ۲ نفر حداکثر سن ۳۵ سال
۳کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست    – تعداد مورد نیاز ۱    نفر حداکثر سن ۳۵ سال
۴ کارشناسی/ کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی    – تعداد مورد نیاز ۱ نفر حداکثر سن    ۳۵ سال
۵ کارشناسی/ کارشناسی ارشد بهداشت و تغذیه    – تعداد مورد نیاز ۱    نفر حداکثر سن ۳۵ سال
مدارک مورد نیاز :
۱. تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۲ . تصویرسوابق کار
۳.تصویرکارت پایان خدمت/ معافیت دائم
۴. تصویر کارت ملی

 جهت دریافت فرم ثبت نام اینجا کلیک کنید

خبر ۹ مرداد ۹۴: بلاتکلیفی ۴۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان آزمون استخدامی پالایشگاه ستاره  (منبع: خبرگزاری تسنیم)

تعدادی از شرکت کنندگان آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت ستاره خلیج فاری در تماس با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اعلام کردند: آزمون استخدام این شرکت اسفندماه سال ۱۳۹۲ برگزار شد ودر نهایت شهریور ماه سال ۱۳۹۳ اسامی ۴۰۰ نفر برای شرکت در مصاحبه و آزمون فنی اعلام شد؛ بعد از گذشت یک سال از این موضوع تاکنون هیچ اقدامی نسبت به معرفی اسامی نهایی نشده نشده است.
یکی از این شرکت‌کنندگان تأکید: تنها درخواست ما از مسئولان این است که اسامی ۲۰۰ نفر نهایی را اعلام کنند تا باقی شرکت‌کنندگان به امید واهی موقعیت‌های پیش‌ روی را از دست ندهند.
یکی دیگر از داوطلبان آزمون اظهار کرد: متأسفانه برگزار کنندگان آزمون، امتیاز آزمون کتبی را نیز تاکنون اعلام نکرده‌اند تا بلکه این ‌گونه این ۴۰۰ نفر با کمک امتیاز کسب شده و در مقایسه با سایر داوطلبان احتمال جذب خود را تخمین بزنند.
شرکت پالایش ستاره خلیج به شرکت کنندگان آزمون اعلام کرده است که برای پی‌گیری اخبار مربوط به جذب به سایت این شرکت مراجعه کنند؛ در تاریخ ۱۶ آذر ۱۳۹۳ در سایت این شرکت اطلاعیه‌ای درج شده است مبنی بر اینکه ” پالایشگاه کماکان در مراحل ساخت و نصب تجهیزات بوده و تاکنون به مرحله بهره‌برداری نرسیده است از این رو در نظر است به تناسب آماده شدن واحدهای مختلف پالایشگاه جهت بهره‌برداری، به مرور از داوطلبان پذیرفته شده بر اساس تعداد نفرات مورد نیاز، همچنین تقدم و الویت امتیازات مکتسبه در آزمون کتبی و مصاحبه فنی- تخصصی در مراحل مختلف و در زمان مناسب به منظور گذراندن دوره های آموزشی دعوت بعمل خواهد آمد”
در حالی در این اطلاعیه از داوطلبان آزمون استخدامی خواسته شده است تا زمان اطلاع رسانی بعدی از پیگیری موضوع و تماس با واحدها و همکاران این شرکت جداً خودداری کنند که فاز۱ پالایشگاه ستاره خلیج فارس تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

خبر ۴ مرداد ۹۴: اعتراض پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ستاره خلیج فارس به عدم اعلام نتیجه و پاسخ مسئولان (منبع: خبرگزاری فارس)

دعوت از پذیرفته شدگان در آزمون های کتبی و مصاحبه فنی و تخصصی پالایشگاه ستاره خلیج فارس بر اساس برنامه ریزی‌های آموزشی در اولویت کاری است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس برخی از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی “شرکت پالایشی ستاره خلیج فارس”در تماس با خبرگزاری فارس نسبت به تعویق اعلام نتایج و جذب خود در شرکت ستاره خلیج فارس گلایه مند هستند.

پذیرفته شدگان در این آزمون استخدامی عنوان می‌کنند آزمون استخدامی در تاریخ ۲ اسفند ماه سال ۹۲ برگزار و نتایج نیز در تاریخ ۲۸ اسفند ماه همان سال اعلام شده است.
پس از اعلام نتایج، قرار بود که در خرداد ماه سال ۹۳ مصاحبه تخصصی انجام و تا تیرماه سال ۹۳ نتایج این مرحله نیز اعلام شود که البته با دو ماه تاخیر در شهریورماه اعلام شد.

به گفته این پذیرفته شدگان که البته تعداد آنها ۴۰۰ نفر است، قرار بود در مهرماه نتایج نهایی اعلام و ۲۰۰ نفر از این تعداد پس از مرحله گزینش مشغول به کار شوند اما با گذشت حدود یک سال هنوز نتیجه اعلام نشده و در بلاتکلیفی به سر می برند.

این افراد در تماس با خبرگزاری فارس از مسئولان ذی ربط درخواست کرده اند حداقل اسامی پذیرفته شدگان اعلام شود تا زمانی که پالایشگاه به طور کامل احداث شد مشغول به کار شوند.

خبرنگار فارس برای پیگری موضوع با مسئولان پالایشگاه ستاره خلیج فارس تماس گرفت، و آنها در پاسخ به وضعیت استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی به طور رسمی اعلام کردند”دعوت از پذیرفته شدگان در آزمون های کتبی و مصاحبه فنی و تخصصی براساس برنامه ریزی های آموزشی در اولویت کاری است؛ به همین دلیل در زمان مناسب از نفرات بر اساس اولویت و تقدم امتیاز در رشته های مختلف تحصیلی مورد نیاز از طریق پیام ، تماس تلفنی و یا سایت این شرکت دعوت بعمل خواهد آمد.”

 


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقی

دریافت آگهی های استخدامی از طریق تلگرام استخدام بانک ها (آگهی استخدام تمام بانکها) استخدام آموزش و پرورش (انتشار دفترچه آزمون) سومین استخدامی دستگاه های اجرایی (آمادگی برای آزمون) استخدام های جدید مهر ۹۵ امکان جدید: دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

[ منبع این خبر سایت ایران استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال