طنز؛ سلام بر لکسوس


طنز
 
امروز گزارش مسابقات کشتی را تقدیم حضور شما می‌کنیم. روی دشک جاده، سمت چپ، شهروند با دوبنده ۲۰۶، ایستاده. در طرف دیگر، سمت راست، نماینده را با چهاربنده لکسوس، مشاهده می‌کنیم. سوت آغاز بازی. لکسوس هیچ وقعی به ۲۰۶ نمی‌گذارد و شیشه‌هاش را بالا داده و دارد موسیقی گوش می‌کند. ۲۰۶ اما از این‌ور دشک به آن‌ور دشک ویراژ می‌دهد. لکسوس که از وزوز ۲۰۶ اعصابش خرد شده، تیک‌آف می‌کشد... حالا روی دشک جاده خط تیک‌آف به‌جا می‌ماند و ۲۰۶ دچار آسیب روحی می‌شود. ۲۰۶ مونتاژ ایران... به غیرت آریایی‌اش برمی‌خورد و گاز... هجوم به سمت لکسوس... لکسوس جاخالی می‌دهد. ۲۰۶ با غیرت مثال‌زدنی‌اش می‌خواهد یک خم لکسوس را بگیرد که سپر ۲۰۶ می‌افتد و تماشاچیان قاه‌قاه به او می‌خندند. ۲۰۶ دوباره از پشت می‌رود که سالتو بارانداز کنده لکسوس را بگیرد... لکسوس اما خیلی سوسکی جاخالی می‌دهد و زیر خم ۲۰۶ را می‌گیرد و به هوا بلندش می‌کند و فیتیله‌پیچ...  ۲۰۶ را تالاپی مثل گونی گوجه‌فرنگی به زمین می‌زند. ۲۰۶ رب گوجه می‌شود، آتش می‌گیرد و تمام، اما لکسوس سرش را روی نازبالش ايربكي خودگذاشته و استراحت می‌کند. سوت پایان بازی.
 
بعد از پخش گزارش کشتی که دیروز در ۱۲۰ کیلومتری یزد انجام شد و منجر به گیم‌ُورشدن سرنشین‌های ۲۰۶ و اوف‌شدن سرنشین لکسوس شد، با بابای سوفیا نشسته بودیم و گپ می‌زدیم. بابای سوفیا گفت دم این نمایندهه گرم که عقلش می‌رسد و با لکسوس که آخ نمی‌گوید، سفر می‌کند. من به بابای سوفیا گفتم صاحب ۲۰۶ در حمایت از مونتاژ ایرانی ۲۰۶ خریده و حتی اگر هم می‌خواست از خودرو خارجی حمایت کند، پول نداشت بخرد. بنده خدا رأی داده که نماینده‌ها بروند مجلس و خودروسازی ما را بهتر کنند. بابای سوفیا به من گفت «تو عقده‌ای هستی و با لکسوسی‌ها مسئله داری. اصلا خود تو که پراید قسطی هم نمی‌توانی سوار بشوی، دیگه برو گم‌شو» و من را از خانه بیرون کرد و گفت هروقت لکسوس خریدی برگرد.

وصیت: سوفیا... ‌ای عشق من... من برای سوارشدن لکسوس، دو راه بیشتر ندارم. دوتا شغل بهترین شغل‌های دنیاست: ۱- داشتن بابای پولدار. ۲- نماینده مجلس شدن. منتها داشتن شغلی با عنوان داشتن بابای پولدار، واقعا براساس رابطه است و نه ضابطه. برای همین من حالا که بحران کار در کشور وجود دارد، دیگر مجبورم برای دوره بعدی کاندیدا بشوم تا بتوانم با ماشین سیف (سیف یعنی امن و با آن سیف فرق دارد) بیایم دنبالت که اگر هم تصادف کردیم، لااقل آتیش نگیریم.

منبع : روزنامه شرق

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال