۳۰۰ میلیارد تومان اوراق سلف موازی آماده انتشار در تالار نقره‌ای


به گزارش صبحانه، مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالا در گفت‌وگو با فارس گفت: طی هفته‌های اخیر به منظور پرداخت مطالبات گندمکاران از سوی دولت تا مبلغ 2650 میلیارد تومان اوارق سلف موازی استاندارد گندم در بورس کالا منتشر و با موفقیت پذیره نویسی شد. این در حالی است که شرکت بازرگانی دولتی برای تسویه نهایی مطالبات گندم کاران بنا دارد نسبت به انتشار 4300 میلیارد تومانی اوراق مرابحه اقدام کند که به احتمال فراوان این اوراق از طریق بازار فرابورس و یا شبکه بانکی پذیره نویسی خواهد شد.

علیرضا ناصر پور در ادامه از آمادگی بورس کالا برای پذیره نویسی بیش از 300 میلیارد تومان اوراق سلف موازی استاندارد جدید خبر داد و گفت: در جدید ترین اقدام، انتشار 200 میلیارد تومان اوراق سلف موازی استاندارد پارازایلین از سوی شرکت پتروشیمی نوری و همچنین انتشار اوراق سلف موازی استاندارد میلگرد ذوب آهن اصفهان به ارزش یکصد میلیارد تومان در دستور کار بورس کالا قرار گرفته است.

علاوه بر این انتشار 7 میلیارد تومان اوراق سلف موازی استاندارد سیمان اصفهان به تصویب هیات پذیرش رسیده که به محض اقدام ناشر و سپرده کردن تضامین لازم فرآیند انتشار و پذیره نویسی این اوراق در تالار نقره ای آغاز خواهد شد.

به گفته ناصری درخواست پتروشیمی ایلام برای پذیرش و انتشار اوراق سلف موازی استاندارد محصول پلی اتیلن به مبلغ یکصد میلیارد تومان به منظور عرضه در بورس کالا روانه هیات پذیرش این بازار شده است.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال