فست دود؛ سفارش قلیان با پیک موتوری


به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین از اصفهان، جواد محمدی فشارکی تصریح کرد: در این روش، شخص با عرضه کننده قلیان تماس می‌گیرد و قلیان با استفاده از پیک موتوری به درب منزل سفارش دهنده، ارسال می‌شود و نام این روش را «فست دود» گذاشته‌اند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این موارد واکنش به تعطیلی چایخانه‌ها است یا خیر، گفت: طبق قاعده فردی که واحد صنفی‌اش پلمب یا تعطیل شده است، فعالیتش را رها نمی‌کند، چراکه آن فرد نه تحصیلات دارد و نه تخصص دیگری و تخصص او تنها همین کار است و مجبور می‌شود از هر طریقی فعالیت خود را ادامه دهد.

محمدی ادامه داد: متاسفانه در حال حاضر عرضه قلیان در باغ‌های حاشیه شهر و به صورت زیرزمینی و به صورت «فست دود» در اصفهان زیاد مشاهده می‌شود.

وی تاکید کرد: هیچ مرکز عرضه قلیان به صورت مجاز و رسمی در اصفهان وجود ندارد، در حال حاضر قلیان‌های جدیدی که به اندازه یک لیوان آب هستند عرضه می‌شود، در حال بررسی این مورد و موارد مشابه آن هستیم و امیدواریم با کمک نیروی انتظامی و مسئولان استانی بتوانیم آن را مدیریت کنیم.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان خاطرنشان کرد: عرضه قلیان به صورت غیرمجاز و زیرزمینی آسیب بیشتری خواهد داشت زیرا پیش از این اتفاقات و تعطیلی چایخانه‌های عرضه کننده قلیان، متصدی واحد صنفی و اداره بازرسی اصناف و اداره اماکن، چایخانه‌ها را کنترل می کرد، اما در حال حاضر این موارد را نمی‌توان به راحتی کنترل کرد به همین دلیل از اتفاقات پیش آمده بسیار ناراحت هستیم و با مراکز زیرزمینی و غیرمجار برخورد خواهیم کرد.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال