۹۴ اثر خارجی به دبیرخانه جشنواره فیلم «یاس» رسید/ داوری حداکثر ۳ فیلم ایرانی در بخش بین الملل


جشنواره یاس*

سینماپرس: ۹۴ فیلم از کشورهای مختلف تقاضای حضور در بخش مسابقه بین‌الملل چهارمین جشنواره بین‌الملل فیلم «یاس» را دارند.

به گزارش سینماپرس، در بخش بین الملل جشنواره فیلم «یاس» تاکنون ۹۴ اثر از کشورهای هند، اسپانیا، ژاپن، آمریکا، فرانسه، کانادا، پاکستان، سارایوو، انگلستان، هلند، آلمان، لبنان، ایتالیا، گرجستان به دبیرخانه رسیده است و کار بازبینی و انتخاب آثار این بخش آغاز شده است.

بخش بین الملل جشنواره فیلم «یاس» با هدف شناسایی و نمایش آثار برجسته تولید شده فقط برای پخش در شبکه نمایش خانگی و تلویزیون که در جهت تعامل فرهنگی با دیگر کشورها و نیل به مفاهیم مشترک انسانی از جمله تحکیم مبانی خانواده، ظلم ستیزی، حقوق بشر، معنویت و انسان معاصر برگزار می شود.

در این بخش حداکثر ۳ فیلم ایرانی به همراه آثار خارجی داوری می‌شوند.

هیات داوران متشکل از هنرمندان و متخصصان ایرانی و خارجی آثار این بخش را که سال تولید آن ها بعد از ۲۰۱۵ باشد، مورد قضاوت قرار می دهد و یاس زرین جشنواره را به بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه اهدا می کند.

چهارمین جشنواره بین المللی فیلم «یاس» به دبیری سید مصطفی ابطحی از ۹ تا ۱۳ آبان ماه در استان مازندران برگزار می شود.

[ منبع این خبر سایت سینما پرس می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات