پرموترین کودک دوماهه !! + تصاویر


 کودک دو ماهه به نام Junior Cox-Noon از برایتون انگلیس

پرموترین کودک دوماهه

پرموترین کودک دو ماهه , کودک پر موی دوماههپرموترین کودک دو ماهه , کودک پر موی دوماهه

 

مجله مراحم : این کودک دو ماهه به نام Junior Cox-Noon از برایتون انگلیس در بدو تولد به قدری مو دارد که هیچوقت نگران کچل شدنش نخواهد شد. تنها چیزی که باید نگرانش باشد پولی است که مجبور است خرج آرایشگاه و شامپو کند.

خوشبختانه مادر این بچه خودش آرایشگر است. اما او هم درگیری های زیادی به خاطر موهای زیاد کودکش دارد. موهایش به قدری ضخیم هستند که در معرض هوا خشک نمی شود بنابراین مجبور است از سشوار برای خشک کردنش استفاده کند.

Junior خودش هم عاشق موهایش هست چون هر وقت مادرش بخواهد کلاهی سرش کند شروع به گریه و زاری می کند. البته حق دارد و ما هم نمی توانیم سرزنشش کنیم چون این موها مستحق نمایش داده شدن هستند.

پرموترین کودک دو ماهه , کودک پر موی دوماههپرموترین کودک دو ماهه , کودک پر موی دوماهه پرموترین کودک دو ماهه , کودک پر موی دوماههپرموترین کودک دو ماهه , کودک پر موی دوماهه

[ منبع این خبر سایت مجله مراحم می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال