30 درصد مردم جهان حسود هستند


به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از ورلدساینس، شما چه نوع شخصیتی دارید؟ پاسخ به این سوال را باید در چهار گروه جستجو کرد. یک تحقیق جامع شخصیت شناسی نشان می دهد اکثریت مردم جهان در این چهار دسته شخصیتی جای می گیرند؛ 1 - حسود 2- قابل اعتماد 3- بدبین 4- خوشبین.

اگر این الگوریتم و نتایج این تحقیقات جامع شخصیت شناسی به تمامی دنیا تعمیم داده شود آنگاه می توان گفت که 30 درصد از مردمان جهان شخصیتی حسود دارند.

در این تحقیق جامع شخصیت شناسی اکثر داوطلبان شرکت کننده در این تحقیقات در جریان آزمایشات گوناگون عمدا بر سر دو راهی قرار داده می شدند تا بر اساس ویژگی های شخصیتی خود تصمیم گیری کنند.

این الگوریتم ثابت کرد که 90 درصد از شرکت کنندگان در این تحقیقات جامع در چهار دسته یاد شده جای می گیرند.

تحقیقات که در دانشگاه کارلوس مادرید به پایان رسیده است در سایر دانشگاه های معتبر اسپانیا از جمله بارسلونا، روویرا و زارگوسا نیز مورد تایید قرار گرفت.

محور این تحقیقات ، آزمایش هایی بر روی افراد داوطلب بود، آزمایش هایی که بیشتر شبیه یک بازی سرگرمی است. در این آزمایشات نشان داده شد که انسان ها در برابر وقایع و موقعیت های گوناگون چه عکس العمل هایی می توانند از خود نشان بدهند.

نکته بسیار مهم درباره این آزمایش ها ، غالب بودن افراد حسود نسبت به افراد مورد اعتماد، خوشبین و بدبین است.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال