کبابی های متخلف کرمانشاه پلمپ شدند


به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از مهر، دکتر تورج کرمیان، هدف از تشدید نظارت بهداشتی بر این مراکز را ارتقای بهداشت و حفظ سلامت عمومی شهروندان عنوان کرد و افزود: در این راستا طی نیمه اول مهرماه سال جاری 2 هزار و ۱۵۰ مورد بازدید بهداشتی از مراکز تولید، استحصال، نگهداری و عرضه فرآورده خام دامی توسط شبکه دامپزشکی صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: در طول مدت انجام نظارت بهداشتی شبکه دامپزشکی میزان ۷ تن فرآورده خام دامی ناسالم را کشف ضبط و امحاء کرده است.

کرمیان تأکید کرد: با توجه به نظارت های بهداشتی صورت گرفته همچنین ۱۱ واحد کبابی متخلف در سطح شهرستان کرمانشاه نیز شناسایی و با دستور و حکم مقام محترم قضایی پلمب شد.

وی یادآور شد: شهروندان گوشت و فرآورده خام دامی مورد نیاز خود را از مراکز و فروشگاه های مجاز تحت نظارت شبکه دامپزشکی تهیه کنند و از خرید هرگونه گوشت کشتار غیرمجاز جدأ خودداری کنند.

به گفته رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه، تلفن چهار رقمی ۱۵۱۲ و همچنین سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان به صورت شبانه روزی آماده دریافت هرگونه گزارش، انتقاد، پیشنهاد و گزارشات مردمی است.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال