http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

سبقت موسیقی پاپ وطنی از لس آنجلسی ها

سبقت موسیقی پاپ وطنی از لس آنجلسی ها

جام جم: شهرام شکوهی خواننده معروف پاپ معتقد است موسیقی پاپ وطنی در این چند سال مورد اقبال بسیاری از سوی خارج نشینان بوده است.

 

سبقت موسیقی پاپ وطنی از موسیقی لس آنجلسی 

بحث استقبال کم از خواننده های لس آنجلسی در تور کنسرت هایشان در برخی از کشورهای همسایه مدتی است در رسانه های موسیقی مطرح شده است.

این اتفاق آنقدر چشمگیر بوده که بسیاری از این کنسرت ها همراه با تورهای مسافرتی عرضه می شود و نمی توان در این تورها به صورت مجزا تنها از پکیج مسافرتی استفاده کرد. استقبال خوب از کنسرت های خواننده های پاپ وطنی در خارج از کشور هم دلیل دیگری بود تا بسیاری معتقد باشند که خواننده های پاپ داخلی نسبت به خواننده های لس آنجلی توجه بیشتری را معطوف به خود کرده اند. فروش تمام بلیط های خواننده های همچون شهرام شکوهی، احسان خواجه امیری و محسن یگانه در تورهای اروپا و آمریکا هم دلیلی دیگر این موضوع است.

شهرام شکوهی هم از آن دسته خواننده هایی است که اجراهایی در کشورهای کانادا و آمریکا و البته تور اروپا داشته و معتقد است موسیقی پاپ ایران در این چند سال انقدر خوب بوده که مورد استقبال خارج نشینان هم قرار بگیرد. او به جام جم آنلاین می گوید:« استقبال ایرانیان خارج از کشور نسبت به موسیقی سنتی بسیار خوب و زیاد است اما در موسیقی پاپ کار ما کمی مشکل تر است. چرا که باید یکسری مولفه هایی در اجرا داشته باشیم تا تفاوت موسیقی پاپ وطنی را با موسیقی پاپ خارج از ایران را نشان داده باشیم. »

او با اشاره به تفاوت های این دو نوع موسیقی گفت: «به هر حال موسیقی پاپ آنها خیلی آزاد تر و بی پرواتر است. هر چقدر خواننده های ما بتوانند این تفاوت را بهتر نشان بدهند ، استقبال بیشتری از این موسیقی در خارج از کشور وجود دارد. »

شکوهی با اشاره به دلایل این استقبال گفت: «اینکه ضعف موسیقی لس آنجلسی است یا قوت موسیقی داخلی شاید جای تحلیل داشته باشد اما چیزی که مشخص است موسیقی پاپ داخلی در این سالها بسیار خوب عمل کرده است. شاید از قوت موسیقی لس آنجلسی کم نشده باشد اما تازگی و طراوت موسیقی پاپ داخلی به نظرم کار خودش را کرده است.»

گفتنی است دو سال پیش وقتی محسن یگانه در آمریکا کنسرت داشت توانست تمام ظرفیت این سالن را تکمیل کند. سالن نوکیا با ظرفیت ۷۱۰۰ نفر برای بسیاری از اجرای خواننده های آمریکایی هم پر نشده بود. این قضیه تا آنجا پیش رفت که مدیران این سالن نام محسن یگانه را وارد تالار مشاهیر این سالن کردند

منبع: فان.دانلودانه
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
موج پیام تسلیت برای سگ بازیگر ایرانی! +عکس
حضور پررنگ تقلبی‌ها در بازار پوشاک
روزنامه استخدامی استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند | یکشنبه ۲ آبان ۹۵
مخاطبان "قرار عاشقی" خانواده شهید خود را در "چهل چراغ" تماشا کنند
با خوردن این موز دوساعته می میرید
شماره‌ای که تعجب شهروندی را پس از ۳۷ سال برانگیخت
استخدام کارشناس ارشد فروش و بازاریابی در ۴ حوزه در تهران
عاداتی که سیستم ایمنی شما را ضعیف کرده و شما را آماده بیماری می کنند
عکس کمتر دیده شده از ترامپ و دخترش
پیام ترابرد کوتاه شد
روزنامه استخدامی استان خراسان شمالی و شهر بجنورد | یکشنبه ۲ آبان ۹۵
سینما به لحاظ گستردگی گونه های مختلف در حال کوچک شدن است/ کوچک شدن سینما باعث مهجوریت کارگردانان بزرگ شده است
ارتش سوریه: با نیروهای ترکیه مانند اشغالگران رفتار خواهیم کرد
کاهش نرخ سود تسهیلات صادراتی
استخدام مدیر اجرایی/داخلی در شرکت مهندسی سایبرتک
بارگذاری هرگونه صدا و تصویر بدون مجوز صدا و سیما ممنوع است
مرگ بانوی 35 ساله در ایستگاه مترو کرج – تهران
موفقیت مایکروسافت در فناوری تشخیص سخن
روزنامه استخدامی استان خراسان رضوی و شهر مشهد | یکشنبه ۲ آبان ۹۵
تیم فوتسال خبرنگاران نتیجه را به ورزش و جوانان واگذار کرد