محبوب‌ترین نام دختران و پسران در اروپا


به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : طبق مطالعات مرکز آمار، سوفیا و جاکوب رایج‌ترین نام‌های انتخابی مردم در سراسر اروپا است. می‌توان گفت این دو نام به انتخاب غالب مردم سرزمین اروپا تبدیل شده است. به گفته سازمان آمار، نام سوفیا که ممکن است با سه تلفظ متفاوت شنیده شود انتخاب اکثریت مردم شرق اروپا است. این در حالیست که نام ایما در غرب اروپا بسیار رواج دارد. مرکز نیز تلفیقی از هر دو اسم است. قطعا می‌توان گفت سوفیا و ایما رایج‌ترین نام‌های دختران اروپایی است. مطالعات مرکز آمار نشان داد، برای پسران نام ماکسیم در شرق اروپا بسیار رواج دارد و در اروپای مرکزی اکثریت جاکوب و لوکاس را برای نام فرزندانشان انتخاب می‌کنند.

ویلیام مشهورترین اسم در اسکاندیناوی است.
اطلاعات کنونی حاصل چندین سال سرشماری و جمع‌آوری داده‌های اطلاعاتی مردم سراسر اروپا است.

تحقیقات از پدرها و مادرها حاکی از آنست که هرکدام از این‌ نام‌ها پیشینه تاریخی و فلسفی دارد و همین یکی از دلایل مهم والدین برای نام‌گذاری فرزندانشان است.

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال