آغاز دوره مهارت حرفه ای معلمی از دی ۹۵


آغاز دوره مهارت حرفه ای معلمی از دی ۹۵

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدامی دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک کنید

سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: شرایط آزمون استخدامی امسال مطلوب‌تر از سال گذشته است و ما پیش‌بینی می‌کنیم از دی ماه پذیرش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی را در دانشگاه فرهنگیان داشته باشیم.
به گزارش خبرنگار مهر، محمود مهرمحمدی امروز در نشست خبری که در دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، گفت: پذیرش دانشجو طبق اساسنامه ماده ۲۸ از طریق برگزاری آزمون صورت می‌گیرد.

وی افزود: در برنامه راهبردی ۱۴۰۴ دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه پذیرای ۷۸ هزار دانشجو – معلم خواهد شد؛ یعنی سالانه ۳۴ هزار نفر خروجی و دانش‌آموخته باید داشته باشیم.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان تأکید کرد: باید تا سال ۱۴۰۴ شاخص‌های مربوط به تجهیزات و امکانات پیش‌بینی شود تا بتوانیم ۷۸ هزار نفر را پذیرش کنیم.

مهرمحمدی تصریح کرد: سالانه ۱۰ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش پذیرش می‌شوند. امسال نیز این اتفاق خواهد افتاد و بیست و یکم آبان ماه آزمون برگزار می‌شود.

آغاز دوره مهارت حرفه ای معلمی از دی

وی اظهار کرد: شرایط آزمون استخدامی امسال مطلوب‌تر از سال گذشته است و ما پیش‌بینی می‌کنیم از دی ماه پذیرش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی را در دانشگاه فرهنگیان برای گذراندن دوره یکساله تربیت حرفه‌ای معلمی داشته‌ باشیم.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان خاطرنشان کرد: آزمون ارزیابی صلاحیت حرفه‌ای پذیرفته‌شدگان نیز در پایان دوره گرفته می‌شود و موفقیت در دوره، شرط ورود به آموزش و پرورش و استخدام است.

مهرمحمدی یادآور شد: افرادی در آزمون استخدامی سال گذشته وزارت آموزش و پرورش پذیرفته شدند، اما نتوانستند در آزمون اصلح موفق شوند. پیش از این ما در اطلاعیه‌هایی اعلام کرده بودیم که شرط ورود به آموزش و پرورش، قبولی در این آزمون است.

وی تصریح کرد: ۲۰۹۰ نفر بدون سهمیه و ۷۳۳ نفر با سهمیه در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش پذیرفته شده‌اند که ۱۴۰۱ نفر صلاحیت قطعی، ۶۱۲ نفر مشروط و ۷۷ نفر نیز رد صلاحیت شده‌اند؛ این آمار برای افراد بدون سهمیه بوده است اما در افراد با سهمیه، تعداد ۶۵۴ نفر احراز صلاحیت، ۲۴ نفر مشروط و ۵۶ نفر رد صلاحیت شده‌اند. همچنین جمع کسانی که صلاحیت آنان احراز نشد، ۱۳۳ نفر است.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان بیان کرد: پذیرفته‌شدگان با آگاهی و علم در آزمون اصلح شرکت کرده‌اند و می‌دانستند اگر موفق شوند، استخدام نمی‌شوند اما ما تلاش می‌کنیم با برگزاری یک آزمون دیگر، بتوانیم آنان را به استخدام آموزش و پرورش دربیاوریم.

مهرمحمدی تأکید کرد: آزمون ارزیابی صلاحیت حرفه‌ای برای تمام فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان پس از گذراندن دوره چهار ساله نیز برگزار می‌شود.

وی درباره حاشیه‌هایی که پیرامون یکی از معاونان سرپرست دانشگاه فرهنگیان وجود دارد، گفت: ایشان همانند دیگر معاونان بنده، باکفایت‌ترین و سالم‌ترین فرد برای این مسئولیت هستند. البته شاید هر انسانی نقیصه‌ای نداشته باشد، اما بیشتر صحبت‌هایی که وجود دارد، فضاسازی است. اگر مسائل مستندی وجود داشته باشد، قابل پیگیری است و ما با کسی تعارفی نداریم.


دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقی

دریافت آگهی های استخدامی از طریق تلگرام استخدام بانک ها (آگهی استخدام تمام بانکها) استخدام دانشگاه فرهنگیان (خبر جدید) استخدام آموزش و پرورش (انتشار دفترچه آزمون) سومین استخدامی دستگاه های اجرایی (آمادگی برای آزمون) استخدام های جدید مهر ۹۵

[ منبع این خبر سایت ایران استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال