http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

پیکر ۲۱شهید دفاع مقدس از۱۰ استان شناسایی شد

پیکر ۲۱شهید دفاع مقدس از۱۰ استان شناسایی شد

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، پیکر طیبه و نورانی ۲۱شهید دوران دفاع مقدس شناسایی گردید.

این شهدای گرانقدر متعلق به استان های خوزستان، خراسان رضوی، همدان ،فارس، کرمانشاه، اردبیل، اصفهان،گلستان، مازندران و استان تهران می باشد که از طریق آزمایش DNA، مدارک شناسایی و پلاک هویت شناسایی گردیدند.

اسامی و مشخصات این شهدا به شرح ذیل می باشد:

استان کرمانشاه

شهید مسعود سلیمی، فرزند شریف، متولد ۴۳ ، اعزامی از استان کرمانشاه که در تک دشمن۶۷ و در منطقه عملیاتی زبیدات به شهادت رسیدند.

استان فارس

شهید اسماعیل دست بسته، فرزند حسین، متولد ۴۸ ، اعزامی از استان فارس که در عملیات کربلای ۴ و در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسیدند.

شهید محمد رشیدی، فرزند اسماعیل، متولد ۴۳ ، اعزامی از استان فارس که در عملیات رمضان و در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسیدند.

استان اردبیل

شهید ستار احمدی، فرزند احمد، متولد ۴۶ ، اعزامی از استان اردبیل که در درگیری و در منطقه عملیاتی زبیدات به شهادت رسیدند.

استان اصفهان

شهید عبداله قانع زاده، فرزند علی اکبر، متولد ۴۶ ، اعزامی از استان اصفهان که در عملیات والفجر۱ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسیدند.

شهید احمدرضا شریفیان، فرزند حسنعلی، متولد ۴۷، اعزامی از استان اصفهان که درعملیات والفجر۱ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسیدند.

شهیدغلامعلی رضایی کوجانی، فرزند حاج بابا، متولد ۳۰ ، اعزامی از استان اصفهان که در عملیات محرم (منطقه عین خوش)و در قبرستان الرمادی به شهادت رسیدند.

شهید علی ذراتی، فرزند رضا، متولد ۴۰ ، اعزامی از استان اصفهان( کاشان) که در عملیات والفجر ۱ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسیدند.

استان گلستان

شهید محمود شهرکی، فرزند احمد، متولد ۴۹ ، اعزامی از استان گلستان(مینودشت) که در تک دشمن۶۷ و در منطقه عملیاتی فکه به شهادت رسیدند.

استان خوزستان

شهید عبدالغفور کاظمی بره بیچاست، فرزند ملکی، متولد ۳۳ ، اعزامی از استان خوزستان که در درگیری (محور شوش دزفول) در قبرستان الکرخ به شهادت رسیدند.

استان همدان

شهید جمشید طهماسبی، فرزند ملک میرزا، متولد ۴۲ ، اعزامی از استان همدان که در عملیات عاشورا میمک در شیار نی خزر به شهادت رسیدند.

شهیدقوام کیانی، فرزند مراد، متولد ۴۲، اعزامی از استان همدان که در عملیات رمضان(شلمچه) و در قبرستان الکرخ به شهادت رسیدند.

شهید احمد روستائی، فرزند کاظم، متولد ۴۲ ، اعزامی از استان همدان که در عملیات مطلع فجر(گیلانغرب) و در قبرستان الکرخ به شهادت رسیدند.

استان خراسان رضوی

شهید علی اکبر کرمانی، فرزند حسین، متولد ۴۶، اعزامی از استان خراسان رضوی که در عملیات والفجر۸(فاو) و در قبرستان الکرخ به شهادت رسیدند.

شهید سید مرتضی طباطبایی، فرزند سید احمد، متولد ۴۸، اعزامی از استان خراسان رضوی که در عملیات خیبر و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسیدند.

شهید حسن آزادی، فرزند محمدابراهیم، متولد ۳۴، اعزامی از استان خراسان رضوی که در عملیات خیبر و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسیدند.

شهید ابوالفضل روشنک، فرزند محمدرضا، متولد ۴۲، اعزامی از استان خراسان رضوی که در عملیات خیبر و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسیدند.

شهید نجیب الله معصومی، فرزند گل محمد، متولد ۱۸ ، اعزامی از استان خراسان رضوی که در عملیات خیبر و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسیدند.

استان مازندران

شهید رمضان موسی نژاد گل چالی، فرزند سید جلیل، متولد ۳۹ ، اعزامی از استان مازندران که در درگیری خرمال در قبرستان الرمادی به شهادت رسیدند.

شهید محمد تقی رسولیان شیادهی، فرزند رمضانعلی، متولد ۴۵ ، اعزامی از استان مازندران که در عملیات والفجر۶(چیلات دهلران) و در قبرستان الکرخ به شهادت رسیدند.

استان تهران

شهید قربان ناظری، فرزند سید فتحعلی، متولد ۴۶ ، اعزامی از استان تهران که در عملیات خیبر و در منطقه عملیاتی مجنون به شهادت رسیدند.

منبع: جام جم آنلاین
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات