اسپیلبرگ همکار «علی بابا» می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

اسپیلبرگ همکار «علی بابا» می شود

خبرگزاری فارس: اسپیلبرگ همکار «علی‌بابا» می‌شود

کارگردان هالیوود در مهمانی امضای قرارداد در شهر پکن چین جهت همکاری در نقش سینمایی شرکت «امبلین» جهت سرمایه‌گذاری و تولید فیلم برای مخاطبان چینی و دنیاای به «جک ما‌آت» رییس شرکت عکس و تصویری «علی‌بابا» پیوست.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، کارگردان هالیوود در مهمانی امضای قرارداد در شهر پکن چین جهت همکاری در نقش سینمایی «امبلین» جهت سرمایه‌قرار دهی و تولید فیلم برای مخاطبان چینی به «جک ما‌آت» پیوست.

شرکای «امبلین» و گروه عکس و تصویری چینی «علی‌بابا پیکچرز» به شراکتی راهبردی برای تولید و سرمایه‌قرار دهی فیلم برای مخاطبان دنیاای و چینی ورود کردند.

استیون اسپیلبرگ کارگردان سرشناس هالیوود به همراه «جک ما» رییس گروه عکس و تصویری «علی‌بابا پیکچرز» اظهار داشتند که علاوه بر سرمایه‌قرار دهی و تولید فیلم، در زمینه بازاریابی، توزیع و تجارت فیلم‌ها با عنوان «امبلین» نیز با هم مشارکت خواهند داشت.

«جک ما» رییس گروه عکس و تصویری «علی‌بابا پیکچرز» نقل کرد:”بین سینمای شرق و غرب تفاوت چندانی نیست بجز اینکه غربی‌ها در روایت قصه بسیار قوی‌تر از ما هستند”.

—با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد—

تهیه از : مهتاب ذ.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در خيال اين همه لعبت به هوس می‌بازم
««« »»»
بو که صاحب نظری نام تماشا ببرد

اسپیلبرگ همکار «علی بابا» می شود

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال