استخدام شرکت فن آوری آزمایشگاهی در زمینه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی تشخیص طبی


شرکت فن آوری آزمایشگاهی در زمینه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی تشخیص طبی، جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط ذیل دعوت به عمل می آورد:

۱- کارشناس بازاریابی: با حداقل مدرک کارشناسی در رشته های مهندسی پزشکی، زیست شناسی، میکروبیولوژی، شیمی، پرستاری، اتاق عمل، الکترونیک، فیزیک و علوم آزمایشگاهی مسلط به زبان انگلیسی و MS Office با دو سال سابقه کار مرتبط

۲-تکنسین تعمیرات: آقایان دارای مدرک دیپلم یا فوق دیپلم در یکی از رشته های فنی یا ریاضی با یک سال سابقه کاری تعمیرات تجهیزات حساس و آشنایی مقدماتی به زبان انگلیسی

۳- آقایان: دارای مدرک کاردان بیهوشی با دو سال سابقه کاری و مسلط به زبان انگلیسی

۴- آقایان: با حداکثر سن ۴۰ سال دارای مدرک کارشناسی در رشته های بازرگانی، مدیریت اجرائی و حسابداری، دارای ۵ سال سابقه کار مرتبط در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی تشخیص طبی.

۵- آقایان: با حداکثر سن ۳۵ سال دارای مدرک فوق دیپلم حسابداری یا لیسانس مدیریت و آشنایی کامل به زبان انگلیسی، Word ، Excel .

۶- کارشناس ارشد مهندسی بیمارستان: ( ترجیحا خانم ) با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی و یا معماری، آشنا با بخش های بیمارستانی و تجهیزات مربوطه، مسلط به زبان انگلیسی ،MS Office و Autocad .

۷- آقایان: فارغ التحصیل از دانشگاههای معتبر با حداقل مدرک کارشناسی در رشته های مهندسی پزشکی دارای دو سال سابقه کار برروی دستگاههای سونوگرافی ،مسلط به زبان انگلیسی،MS Office دعوت به همکاری می نماید.

*جهت آقایان کارت پایان خدمت الزامی است*

لطفا مشخصات پرسنلی خود را به آدرس الکترونیکی Career@fanavari.com ارسال نمائید.

[ منبع این خبر سایت استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال