واکنش سازمان سینمایی به پوستر جنجالی «پارادایس»/ نه فیلم و نه پوستر مجوز ندارند!


پارادایس

سینماپرس: در روزهای گذشته پوستری انگلیسی زبان از فیلم “پارادایس” ساخته علی عطشانی در فضای مجازی منتشر شد؛ پوستری که در آن کاراکترهای روحانی فیلم در کنار یک هنرپیشه زن آلمانی دیده می شوند.

به گزارش سینماپرس، در پی انتشار پوستری از فیلم سینمایی «پارادایس» به کارگردانی علی عطشانی اداره کل سینمای حرفه ای سازمان سینمایی با انتشار بیانیه ای در کنار ذکر این مسأله که “پارادایس” پروانه نمایش ندارد، انتشار هر گونه مواد تبلیغی قبل از دریافت پروانه نمایش را تخلف دانسته است.

اداره کل سینمای حرفه ای اعلام کرد: فیلم ” پارادایس” تا کنون موفق به اخذ پروانه نمایش نشده و طبعاً هیچ یک از اقلام تبلیغی آن مجوزی دریافت نکرده و تهیه کننده و صاحبان فیلم مسئول حفظ محتوا و ا قلام تبلیغی فیلم هستند و نسبت به همه شئون فیلم مسئول تلقی می شوند.

این اداره تأکید کرده است: انتشار پوستر، تیزر و مواد تبلیغی فیلم های سینمایی تنها پس از دریافت پروانه نمایش موضوعیت پیدا می کند و هر گونه انتشار این مواد تبلیغی قبل از دریافت پروانه نمایش ، تخلف محسوب شده و عواقب آن متوجه صاحبان آثار خواهد بود.

پارادایس

[ منبع این خبر سایت سینما پرس می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال