برخورد پلیس با دارندگان برچسب معاینه فنی جعلی


مدیر اجرایی ستاد معاینه فنی کشور در خصوص برگه برچسب معاینه فنی جعلی گفت: برخورد با دارندگان برچسب معاینه فنی جعلی برعهده نیروی انتظامی است لذا این برچسب ها از هیچگونه اعتبار قانونی برخوردار نیستند.

سعید قیصر در رابطه با میزان مراجعات به مراکز معاینه فنی افزود: تعداد مراجعات روزانه به 13 مرکز معاینه فنی شهر تهران نزدیک به 5 هزار نفر برآورد شده است.

وی با بیان اینکه مراکز معاینه فنی تا 12 شب به صورت آنلاین به مردم خدمات رسانی می کنند، تصریح کرد: صدور برگه معاینه فنی برای مراجعان از طریق سامانه سیمفا انجام می شود لذا نظارت بر معاینه فنی خودروها به صورت مکانیزه و توسط دوربین ها صورت می گیرد.

مدیرعامل سازمانهای حمل و نقل همگانی کشور با اشاره به اینکه دیتای سامانه سیمفا متصل به پلیس راهور است، ابراز داشت: برطبق برنامه ریزی های انجام شده از شش ماه آتی صدور معاینه فنی به صورت سراسری از طریق سامانه سیمفا انجام می گیرد و برچسب های معاینه فنی به طور کلی حذف می شوند.

قیصر در خصوص افزایش تعداد شیفت های مراکز معاینه فنی تهران خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیازی به افزایش تعداد شیفت های مراکز معاینه فنی تهران نیست.

مدیر اجرایی ستاد معاینه فنی کشور در پایان با اشاره به اینکه انجام معاینه فنی هر خودرو بین 6 الی 7 دقیقه زمان می برد، اظهار داشت: به دلیل اجرای طرح LEZ در حال حاضر مراکز معاینه فنی تهران نسبتا شلوغ هستند البته شهروندان می توانند از خدمات سایر مراکز در استانهای همجوار استفاده نمایند زیرا این مراکز نیز متصل به سامانه سیمفا می باشند.

 

منبع: خبرخودرو 

 

 

 

 

[ منبع این خبر سایت خبر ماشین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال