پورشه پلتفرم جدیدش را صادر می کند


پلتفرم جدید MSB طراحی شده توسط شرکت آئودی به زودی مبنای تولید نسخه های جدید خودروهای متفاوت تری نظیر پانامرا و A9 کوپه قرار می گیرد.

خودروی تازه معرفی شده پورشه پانامرا که هم اکنون در نسل دومش قرار دارد اولین محصولی است که بر روی پلتفرم MSB ساخته شده و احتمالا نسخه های LWB از آن تولید خواهد گردید. احتمالا در سال 2017 شاهد رونمایی استیشن واگن پانامرا در نمایشگاه ژنو خواهیم بود. حالا قرار است خانواده محصولات پانامرا با یک مدل جایگزین برای 928 توسعه پیدا کند.

گمان می رود که این محصول یک نسخه کابریولت باشد. در واقع مدیر پورشه عقیده دارد که کابریولت یکی از محصولات و نسخه های بسیار محتمل از این محصول است.

البته پورشه در نظر دارد پلتفرم MSB را به خودروهای خارج از شرکت خود نیز ارائه کند. در همین راستا میشائیل اشتاینر، عضو هیئت مدیره توسعه و تحقیق پورشه ضمن حفظ اطلاعات و جزئیات گفت که این پلتفرم دست کم در اختیار یک برند قرار خواهد گفت. گمان میرود که این یک برند آئودی باشد و خودروی آئودی  A9 کوپه آن پیش از پایان دهه جاری بر روی این پلتفرم سوار گردد.

 

منبع: خبرخودرو

[ منبع این خبر سایت خبر ماشین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات