http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

خروجی‌‌ دوره ۴ ساله و آزمون استخدامی همزمان می‌شوند

خروجی‌‌ دوره ۴ ساله و آزمون استخدامی همزمان می‌شوند

خروجی‌‌ دوره ۴ ساله و آزمون استخدامی همزمان می‌شوند

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدامی دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک کنید

مهرمحمدی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان در نشست خبری سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور که امسال به میزبانی این دانشگاه برگزار می شود، گفت: سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور امسال از ۲۰ تا ۲۳ آبان به میزبانی دانشگاه فرهنگیان در مشهد برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره به مثابه یک فرصت برای توسعه فعالیت های قرآنی است که دانشگاه فرهنگیان از برگزاری آن استقبال کرد و این دانشگاه را بیش از پیش با فضای قرآنی و دینی آشنا کند. جشنواره قرآن و عترت هر ساله با استقبال دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان برگزار می شود؛ که برگزاری این جشنواره می تواند توسعه دهنده و مکمل جشنواره های داخلی باشد.

مهرمحمدی افزود: هم زمان با برگزاری این جشنواره، یادواره علامه طباطبایی با حضور چهره های شاخص ادبی کشور برگزار می شود و پردیس فرهنگیان شهید بهشتی مشهد میزبان این جشنواره خواهد بود.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان ادامه داد: امسال فعالیت انتشاراتی ویژه در این دوره از جشنواره خواهیم داشت و اثر علمی سفارش شده نیز منتشر خواهد شد.

وی در ادامه این نشست در پاسخ به سوالات خبرنگاران در خصوص پذیرش دانشجو از طریق آزمون استخدامی و اعتراض کسانی که صلاحیت آنها احراز نشده و در این آزمون رد شدند، گفت: پذیرش دانشجو از طریق آزمون استخدامی به نوعی ریشه در اساسنامه دانشگاه فرهنگیان دارد که در برنامه راهبردی دانشگاه وارد شده و به عنوان یک روش قرار است ادامه پیدا کند، که سهم خاصی در ورودی ها و خروجی های فرهنگیان خواهد داشت.

مهرمحمدی افزود: دانشگاه فرهنگیان خود را محیا کرده که بیش از ۷۸ هزار دانشجو معلم با روش های مختلف پذیرش کند.

وی ادامه داد: سالانه بالغ بر ۳۴ هزار نفر خروجی این دانش آموختگان خواهد بود تا بتوانیم بر اساس شاخص های تعریف شده، نیروی مورد نیاز برای آموزش و پرورش را تامین کنیم.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان اضافه کرد: سالانه ۱۰ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی پذیرش می کنیم و ۴۰ هزار نفر نیز به کنکور سراسری اختصاص داده شده؛ امسال اولین دوره پذیرش آزمون استخدامی را داشتیم و یک سیاست جدید را در جذب نیرو در آموزش و پرورش وارد کردیم. معتقدیم پذیرش با نواقصی همراه بوده که باید تلاش شود و این مشکلات برطرف شود.

وی ادامه داد: تاکید ما این است که برای کسانی که از طریق آزمون استخدامی وارد می شوند، یک دوره ۹ ماهه برگزار شود که در صورت عدم احراز صلاحیت آنها، از ورودشان به آموزش و پرورش جلوگیری شود.

مهرمحمدی در ادامه اظهار داشت: هم زمان با خروجی های دوره چهار ساله دانشجو فرهنگیان، خروجی آزمون استخدامی را خواهیم داشت؛ که براساس برنامه مطالعاتی توسط معاونت پژوهش مقایسه خواهند شد و نواقص کار اصلاح می شود.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان یادآور شد: آزمون پایانی که بعد از دوره ۹ ماهه برگزار می شود، ارزیابی صلاحیت حرفه ای منطبق با اطلاعیه آزمون استخدامی است و موفقیت در این دوره شرط ورود به آموزش و پرورش است؛ که در اولین دوره از بین ۲۰۹۰ نفر که بدون سهمیه در این آزمون شرکت کردند، ۱۴۰۱ نفر و از بین ۷۳۳ نفر که با سهمیه بودند، ۶۱۲ نفر احراز صلاحیت شدند؛ که در مجموع ۱۳۳ نفر صلاحیت شان احراز نشد.

وی خاطرنشان کرد: مسائلی که در رسانه ها مطرح شده جوسازی بیش نبود. چون شرکت کنندگان در آزمون استخدامی با علم بر اینکه این دوره ها برگزار می شود، در این آزمون شرکت کردند.

مهرمحمدی گفت: کسانی که معترض به آزمون اصلح هستند، با علم و آگاهی به برگزاری چنین آزمونی، در آزمون استخدامی شرکت کردند و شرط ورود هم همین بود.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان ادامه داد: شروع دوره های استخدامی جدید از اول دی ماه خواهد بود.

وی افزود: سنجش صلاحیت حرفه ای یک مسئله کلیدی است که از ابداعات دانشگاه فرهنگیان است تا بتوانیم نیروهای حرفه ای وارد آموزش و پرورش کنیم.

مهرمحمدی در خصوص مباحث رسانه ای و مشکلاتی که در مورد برخی از معاونان این دانشگاه مطرح می شود، گفت: به نظر من معاونان دانشگاه فرهنگیان مشکلی ندارند این مسائل فقط فضاسازی است اگر مصادیق و مستندی وجود داشته باشد قابل پیگیری است چون ما در کار با کسی تعارف نداریم.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان در مورد کیفیت آموزش در دانشگاه فرهنگیان گفت: اینکه دانشگاه فرهنگیان جزو دانشگاه های برتر نیست، باعث تاسف است، ولی مهمترین مشکل ما این است که نیاز آموزش و پرورش به نیروی انسانی را مرتفع کنیم. یکی از مشکلات دیگر دانشگاه کمبود هیأت علمی است که از این بابت نیازمند همکاری با سازمان مدیریت هستیم تا بتوانیم کیفیت آموزش را افزایش دهیم.

مهرمحمدی در خصوص ادامه تحصیل دانشجو معلمان گفت: ادامه تحصیل بلافاصله امکان پذیر نخواهد بود و پس از سه سال دانشجو معلمان می توانند در دانشگاه فرهنگیان ادامه تحصیل دهند.

منبع : خبرگزاری دانشجو مهلت :

دریافت آگهی استخدامی از طریق پیامک و ایمیل دریافت رایگان آگهی استخدامی به تفکیک استان

پاورقی

دریافت آگهی های استخدامی از طریق تلگرام افزایش سن استخدام با هدف جذب متولدین دهه ۶۰ استخدام بانک ها (آگهی استخدام تمام بانکها) استخدام دانشگاه فرهنگیان (خبر جدید) استخدام آموزش و پرورش (انتشار دفترچه آزمون) سومین استخدامی دستگاه های اجرایی (آمادگی برای آزمون)

منبع: ایران استخدام
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
دولت «سفیه» و سازمان امور مالیاتی «مجرم» است
اینترپل ناجا :پلیس خاوری را شناسایی کرد
تریلر لایو اکشن بازی CoD: Infinite Warfare با نام Let’s Go to Space
مدیران در سایه بنفش و ولنگاری فرهنگی/ چگونه تمرکز بر عرصه اقتصاد باعث نپرداختن به حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی شد؟
زندگی بدون موبایل چگونه است؟
استخدام حسابدار خانم آشنا به رایانه در قم
استخدام تعمیرکار فنی اتومبیل در قم
استخدام کارگر و راننده آقا در یک شرکت معتبر
استخدام کارشناس و مسئول دفتر در یک شرکت معتبر بازرگانی
استخدام داروساز جهت کار در داروخانه در ایرانشهر
استخدام حسابدار مسلط به حسابدار صنعتی در البرز
استخدام کارشناس فنی آشنا به شبکه و تجهیزات وابسته
استخدام چرخکار مانتو و پالتو و مزدی دوز در زنجان
استخدام فروشنده جهت کار در فروشگاه کیف و کفش در زنجان
استخدام همکار خانم جهت کار در واحد تولیدی در زنجان
استخدام یک شرکت معتبر بازرگانی در چهار ردیف شغلی
استخدام سالن دار جهت رستوران در مازندران
فیلم خواستگاری کردن از دختر و گم شدن حلقه..! ( آپارات ) -دانلود و پخش
استخدام فروشنده جهت فروشندگی در شیرینی سرا – زنجان
استخدام نیرو با مدرک کامپیوتر در شرکت گلستان
تبلیغات