شاخص بورس ۲۱۸ واحد رشد کرد


به گزارش صبحانه، در جریان معاملات امروز بازار سرمایه تعداد 869میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 220میلیارد تومان در 64هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با ثبت افزایش 218واحدی در ارتفاع 77 هزار و 435واحد قرار گرفت.

بیشترین تاثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام نیز به نام نمادهای معاملاتی کچاد، کگل و فملی شد و در مقابل نمادهای معاملاتی شبندر، خساپا و وپاسار با افت خود مانع رشد بیشتر شاخص شدند.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز متعادل و مثبتی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) 77واحد، کل (هموزن) 54واحد، قیمت (هموزن) 43واحد، آزاد شناور 179واحد و شاخص بازار اول و دوم به ترتیب 218 و 91 واحد رشد کردند.

بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 167میلیون ورقه به ارزش 180میلیارد تومان در 27هزار نوبت، آیفکس 2.7 واحد افت کرد و در ارتفاع 818 واحد قرار گرفت. /تسنیم

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات