قاتل، صحنه سوختن پدرش را بازسازی کرد


به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، حدود ساعت 4 بامداد اول مرداد سال جاری وقوع یک فقره آتش‌ سوزی خودرو در منطقه یافت‌آباد به سامانه 125 و پلیس اعلام شد.

دقایقی بعد از اعلام خبر تیمی از مأموران کلانتری 151 یافت‌آباد و آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر شدند و پس از اطفای حریق خودرو مشخص شد مرد چهل ساله‌ای به نام محمد در این آتش‌سوزی دچار سوختگی شدید و به بیمارستان منتقل شد اما به علت شدت جراحات، جان خود را از دست داد.

پس از مرگ مرد میانسال و تشکیل پرونده قتل عمد، تحقیقات درباره علت وقوع این حادثه آغاز و مشخص شد فرامرز (فرزند مقتول) اقدام به سوزاندن پدرش کرده است، با کشف این سرنخ تلاش برای دستگیری فرامرز آغاز و سرانجام وی 26 شهریور امسال دستگیر شد.

فرامرز بیست و سه ساله پس از بازداشت به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و در اظهاراتش درباره علت و انگیزه قتل پدرش به سجاد منافی آذر؛ بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران گفت: حدود دو سال قبل با دختر جوانی به نام مهسا آشنا شدم و قصد ازدواج با او را داشتم اما والدینم مخالف ازدواج من با مهسا بودند، به همین دلیل چندین ماه از منزل خارج شدم و شبها در محل کارم سکونت داشتم؛ پدرم، خودش مهسا را به من معرفی کرده بود اما بعد از مدتی گفت او به درد تو نمی‌خورد، من اصرار داشتم با مهسا ازدواج کنم اما سرانجام به حرف پدرم گوش کردم و از ازدواج با او منصرف شدم.

وی ادامه داد: از سه ماه قبل از مرگ پدرم از مهسا بی‌خبر بودم اما همچنان به خانه نمی‌رفتم، ماشین 206 خریده بودم اما مدارک خودرو، شناسنامه و یکسری مدارک دیگرم در دست پدرم بود، قصد داشتم که ماشینم را بفروشم که سرپناهی برای خود دست و پا کنم چون مدتی بود که به خانه پسر عمویم می‌رفتم، شب وقوع حادثه، مقابل منزلمان رفتم و دیدم پسر عمویم جلوی منزلمان است به همین خاطر منصرف شدم و به محل کارم بازگشتم اما ساعتی بعد مجدداً به منزلمان رفتم و قصد داشتم ماشینم را از آنجا ببرم اما جلوی خودرویم ماشین دیگری پارک بود به همین دلیل نتوانستم آن را جابجا کنم؛ در آن لحظات تصمیم گرفتم که قید ماشینم را بزنم و آن را بسوزانم برای این کار سه لیتر بنزین تهیه و در ماشین را با کلید یدک باز کردم تمامی بنزین را بر روی ماشین ریختم، ساعت حدود چهار صبح بود که ناگهان پدرم از خانه بیرون آمد و با چوب به سمتم حمله‌ور شد، هول کرده بودم و مقداری از بنزین را روی پدرم ریختم و پس از این نیز با استفاده از فندک ماشین را آتش زدم اما به هیچ وجه قصد کشتن پدرم را نداشتم.

فرامرز در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: پس از اینکه ماشین آتش گرفت از آنجا متواری شدم و به شهرستان رفتم دو هفته بعد از این اتفاق، خانواده‌ام با من تماس گرفتند و گفتند حالت پدرت بد است من به تهران برگشتم اما پدرم فوت کرده بود، پس از این اتفاق نیز سرگردان بودم تا اینکه در محل کارم دستگیر شدم، من حتی یک سیگار نکشیده و یک سابقه کیفری ندارم، کدام آدم نادانی پدرش را می‌کشد؛ به خاطر اشتباه بچه‌گانه این اتفاق افتاد.

پس از اظهارات فرامز، وی برای ادامه تحقیقات به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار گرفت و چند روز قبل فرامرز مجدداً در صحنه جرم حاضر شد و در حضور قاضی منافی آذر صحنه سوختن پدرش را بازسازی کرد.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال