دستگیری ۹ نفر در درگیری دو طایفه در دزفول


به گزارش صبحانه به نقل از روابط عمومی دادگستری استان خوزستان، وی افزود: این درگیری از یك مشاجره لفظی كوچك آغاز شد، سپس اعضای یك طائفه به منزل یكی از اعضای طائفه دیگر هجوم بردند. اهالی منزل نیزبرای راندن مهاجمان اقدام به تیراندازی با اسلحه شكاری كردند كه درنتیجه این تیراندازی‌ها یك نفر كشته و تعدادی زخمی شدند.

دادستان عمومی و انقلاب دزفول ادامه داد: دراین رابطه 9 نفر دستگیر شدند. این افراد سابقه كیفری در پرونده خود دارند.

وی گفت:‌ اكنون آرامش در منطقه برقرار شده است و با دعوت از اعضای دو طائفه، از آنان خواسته شد تا پس از روشن شدن موضوع، دست به اقدام خودسرانه نزنند. همچنین اعضای شورای حل اختلاف این شهرستان در حال گفتگو با اهالی منطقه برای ایجاد صلح و سازش میان طرفین درگیری و دعوت به استفاده از راهكارهای قانونی هستند.

وی هشدار داد: مردم حرمت این ماه را نگه دارند و چنانچه شاهد مشاجره میان دو یا چند نفر بودند به ادامه آن دامن نزنند و به آشتی میان طرفین كمك كنند تا شاهد این‌گونه اتفاقات تلخ نباشیم.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات