رای دادگاه مطبوعات درباره نشریه "یاالثارات" اعلام شد


به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : در جلسه امروز دادگاه مطبوعات به پرونده‌های هفته نامه «صدا» و «یالثارات» در شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی رسیدگی شد.

پس از برگزاری جلسه دادگاه، هیات منصفه مطبوعات وارد شور شد و اعلام کرد پرونده هفته نامه صدا با عناوین اتهامی توهین به رییس جمهور و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی با اکثریت آرا، مجرم شناخته شد و به اتفاق آرا، متهم را مستحق تخفیف ندانست.

همچنین در جلسه امروز به اتهامات هفته نامه یالثارات رسیدگی شد. پس از پایان جلسه دادگاه ، هیات منصفه مطبوعات وارد شور شد و این هفته نامه را در خصوص اتهام توهین به رییس جمهور با اکثریت آرا مجرم تشخیص داد و در خصوص اتهامات توهین به اشخاص و نشر مطالب خلاف واقع و پخش شایعات با اکثریت آرا مجرم تشخیص نداد. همچنین هیات منصفه مطبوعات با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف دانست.

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال