معرفی معشوق شهادت‌طلب فلسطینی + عکس


به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، "مصباح صبیح ابوالعز" در آخرین پُستِ صفحۀ فیس بوکش، وصیت نامه اش را منتشر کرد و نوشت: «چقدر دلتنگِ مسجد الاقصی هستم... آرزو می کردم آخرین چیزی که می بینم و می بوسم و خاکش را به دیده می کشم، مسجد الاقصی باشد... آرزو داشتم خاک مسجد الاقصی را ببوسم و بر آن نماز بگزارم، اما ظالمان، ستمگرانه، جلوی مرا گرفتند. هیچ گاه بیش از تو، کسی را دوست نخواهم داشت و بیش از تو دلتنگ هیچ کسی نخواهم شد».

وی با یادآوری قرار قضایی صادر شده در حقش از دادگاه رژیم اشغالگر قدس، به تبعید شدن از قدس و مسجد الاقصی اشاره کرد و نوشت: «هرچند آن ها، کینه توزانه و طغیانگرانه مرا به زندان انداختند تا مرا از تو دور سازند، اما عشق من به تو روزافزون شد.. آن ها مرا به 4 ماه دوری از تو محکوم کردند اما من گفتم: "به خدا که این مدت، مجازات کمی است، تمام عمر و زندگی و اموالم فدای تو ای مسجد الاقصی". تنم از تو دور بود اما جان و دل و دیده ام همواره به تو بسته بود و تو را رها و فراموش نکردم، چرا که تو برترین معشوق و عشق ابدی من هستی تا زمانی که جان از تنم رها شود».

ابوالعز در پایان وصیت نامه اش، سفارشی به مسلمانان کرد: «مسجد الاقصی امانتی به گردن شماست. آن را رها نکنید».

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال