هفته نامه های صدا و یالثارات مجرم شناخته شدند


به گزارش جام جم آنلاین، علی اکبر کسائیان در گفتگو با مهر با اشاره به پرونده های مورد بررسی در جلسه امروز دادگاه مطبوعات، گفت: یکی از پرونده ها مربوط به هفته نامه صدا بود که به اتهام توهین به رئیس جمهوری با اکثریت آرا مجرم شناخته شد.

وی افزود: دومین اتهام این هفته نامه نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بود که با اکثریت آرا مجرم شناخته شد. همچنین هیئت منصفه مطبوعات به اتفاق آرا متهم را مستحق تخفیف ندانست.

دبیر هیئت منصفه دادگاه مطبوعات تهران به بررسی اتهامات هفته نامه یالثارات اشاره و تصریح کرد: پرونده دیگر مربوط به هفته نامه یالثارات بود که به اتهام توهین به رئیس جمهوری با اکثریت آرا مجرم شناخته شد.

کسائیان افزود: اتهام دیگر این هفته نامه توهین به اشخاص و مسئولان بود که در این خصوص با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد.

وی تصریح کرد: در خصوص نشر مطالب خلاف واقع و پخش شایعات هم این هفته نامه با اکثریت آرا مجرم شناخته نشد. با این حال هیئت منصفه دادگاه مطبوعات با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف دانست.

کسائیان در خصوص شعبه رسیدگی به این پرونده ها گفت: این پرونده ها در شعبه ۹ دادگاه کیفری به ریاست قاضی محمدی کشکولی مورد بررسی قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات