واکنش مکتوب رؤسای فدراسیون‌های ورزشی ایران به نامه کمیته بین‌المللی المپیک+عکس


رؤسای فدراسیون‌های ورزشی جمهوری اسلامی ایران صورت‌جلسه‌ای ۳بندی را امضا کردند که در آن به نامه اخیر کمیته بین‌المللی المپیک که توسط کمیته ملی المپیک ایران منتشر شده، واکنش نشان داده شده است.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛و به‌نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، این صورت‌جلسه عصر شنبه ۱۷ مهر ماه ۹۵ در پایان نشست رؤسای فدراسیون‌های ورزشی نوشته شد.

در متن صورت جلسه مذکور آماده است:

۱ ــ  با توجه به نامه مورخ ۲۰ سپتامبر(۳۰ شهریور) کمیته بین‌المللی المپیک مبنی بر ضرورت تأیید اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی از سوی فدراسیون‌های بین‌المللی ذی‌ربط، مقرر شد فدراسیون‌های ورزشی جمهوری اسلامی ایران در اسرع وقت نسبت به ارسال متن اساسنامه منطبق با منشور المپیک و قوانین داخلی کشور (با رعایت اصل استقلال) اقدام نمایند.

۲ ــ  با توجه به ابلاغ قانون انتزاع کمیته ملی پارالمپیک از کمیته ملی المپیک که در تاریخ ۶ مهرماه ۱۳۹۵ از سوی ریاست مجلس شورای اسلامی و در تاریخ ۶ مهر ماه ۱۳۹۵ از سوی ریاست جمهوری اسلامی ایران ابلاغ گردیده است، مقرر شد ظرف مدت ۳ ماه از تاریخ تصویب قانون (مهلت زمانی تعیین شده در این قانون) نسبت به ارائه اساسنامه کمیته ملی پارالمپیک به دولت اقدام شود. همچنین با توجه به تصریح این قانون، اصلاحات لازم در اساسنامه کمیته ملی المپیک نیز صورت پذیرفته و جهت تصویب به دولت ارائه شود.

۳ ــ  مجمع انتخاباتی فدراسیون‌های ورزشی که اساسنامه آنها از سوی فدراسیون‌های بین‌المللی ذی‌ربط تأیید شده است، مطابق روال معمول و در موعد مقرر برگزار شود.

واکنش مکتوب رؤسای فدراسیون‌های ورزشی ایران به نامه کمیته بین‌المللی المپیک + عکس

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت فان.دانلودانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال