http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

مسئولان دانشگاه علم و صنعت بیت المال مسلمین را بیش از این در اختیار حامیان فتنه گران قرار ندهند

مسئولان دانشگاه علم  و صنعت بیت المال مسلمین را بیش از این در اختیار حامیان فتنه گران قرار ندهند

با دیگران به اشتراک بگذارید

مسئولان دانشگاه علم و صنعت بیت المال مسلمین را بیش از این در اختیار حامیان فتنه گران قرار ندهند

خبرگزاری فارس: مسئولان دانشگاه علم‌‌ و صنعت بیت‌المال مسلمین را بیش‌از این در اختیار حامیان فتنه‌گران نگذارند

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت اعلام کرد: توجه به تخلف جبران‌ناپذیر صورت گرفته توسط تشکل‌های اصلاح‌طلب این دانشگاه، از مسئولان می‌خواهیم که بیت‌المال مسلمین را بیش از این در اختیار حامیان فتنه‌گران نگذارند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت کشورمان اطراف اتفاقات اخیر و اقدامات تشکل‌های اصلاح‌طلب در این دانشگاه اعلام کرد: انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت کشورمان، از موضع‌گیری و اقدامات قانونی مدیریت دانشگاه در مورد انتشار تصویر و عکس سران فتنه، حمایت خود را اعلام می‌دارد و با توجه به تخلف جبران‌ناپذیر صورت گرفته توسط «انجمن اسلامی آرمان دانشجویان» و «انجمن اسلامی رویش دانشجویان»، از هیئت منصفه و مسئولان ذی‌ربط خواستار است که بیت‌المال مسلمین را بیش از این در اختیار حامیان فتنه‌گران نگذارند.

در ابتدای این بیانیه فرا رسیده است: در کشوری زندگی می‌کنیم که تعدادی از هموطنان ما که خود را بسیجیان خمینی کبیر (ره) می‌دانند، به دلیل حفظ اسلام و امنیت ما جان خود را کف دست گرفته و صدها کیلومتر خارج از مرزها، مظلومانه در برابر داعشی که مدعی اسلام است، ایستاده‌اند. اما تعجب انگیز و تأسف برانگیز، مظلومیت مضاعفی است که همفکران این بسیجیان در داخل دانشگاه علم و صنعت، این فیضیه دانشگاه‌ها، در برابر گروهی که مدعی اسلام است، تحمل می‌کنند. بله، مدافعین حرم، عمدتاَ از میان همین کسانی هستند که عده‌ای آن‌ها را «اقلیت غوغاسالار»، «گروه فشار» و «شبه ‌نظامیان دانشگاه» و … می‌دانند.

در ادامه فرا رسیده است: در واقع اسلام سکولار و اسلام متحجر (اسلام داعشی) دو لبه یک قیچی برای نابودی اسلام ناب محمدی (ص) است. همچنانکه رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: «امام، اسلام ناب را در مقابل اسلام آمریکایی گذاشت. اسلام آمریکایی چیست؟ اسلام آمریکایی در زمان ما و در زمان امام و در همه‌ی وقت ها – تا آنجایی که ما می‌شناسیم، امکان می دارد در فرا رسنده هم همین‌جور باشد – دو شاخه بیشتر ندارد: یکی اسلام سکولار، یکی اسلام متحجّر – ۱۴ برج خرداد ۱۳۹۴»

این تشکل دانشجویی ادامه داد: در خصوص غرفه استقبال از ورودی‌های تازه، طبق نظر کارشناس تشکل‌ها بنا بود برای تعیین مکان غرفه‌ هر تشکل، قرعه‌کشی شود. به همین دلیل انجمن اسلامی دانشجویان، قبل از قرعه‌کشی برای تزئین هیچ یک از غرفه‌ها اقدام نکرد اما با کمال ناباوری یکی از تشکل‌های اصلاح‌طلب دانشگاه بدون قرعه‌کشی، غرفه‌ای را برگزیده و پس از تذکر اعضای انجمن اسلامی دانشجویان و حتی تماس تلفنی کارشناس محترم تشکل‌ها، زیر بار قرعه‌کشی نرفت. ما شکایت خود را از این عمل تسلیم دانشگاه نموده و خواستار پیگیری آن برای پیش گیری از اقدامات قلدرمآبانه و تحقیر مدیریت دانشگاه هستیم.

در ادامه فرا رسیده است:  اساساَ انجمن اسلامی معتقد است تشکل‌ها باید بر مبنای قوانین و مقررات، در چارچوب احترام متقابل، از طریق جدال احسن و بر مشی مرامنامه و اساس‌نامه خود در دانشگاه فعالیت نمایند. اما متأسفانه از بدو بازگشایی انجمن اسلامی در سال گذشته شاهد بدترین اهانت‌ها به اعضای هیئت موسس و انجمن اسلامی دانشجویان در برخی نشریات دانشگاه بوده‌ایم. «هیئت موسس غیر قانونی» «هیئت موسس دروغین» «هیئت موسس موهومی و امنیتی» «اجلاسی که نطفه‌اش با دروغ بسته شد» فقط بخشی از اهانت‌های صورت‌گرفته در این نشریات بود.

این تشکل دانشجویی در ادامه این بیانیه افزود: در غرفه‌های معرفی تشکل‌ها به ورودی‌های تازه، برخی تشکل‌ها خود را با انتشار تصویر و عکس سران فتنه شناساندند. تصویر و عکس کسانی‌که با تهمت تقلب و بدون ارائه مستندات، قانون‌شکنی کرده، مردمان را به خیابان‌ها کشاندند و هزینه‌های جبران‌ناپذیری را به نظام تحمیل کردند و به دلیل اینکه از فتنه‌گری خود دست بر نمی‌داشتند، با تصویب دبیرخانه شورای مناسب امنیت ملی، رئیس جمهور دولت اصلاحات ممنوع التصویر شد.

در ادامه تاکید شد: مکان تعجب است که یکی از این تشکل‌ها، با استناد به شوخی خواندن ممنوع التصویری رئیس دولت اصلاحات توسط دکتر روحانی، کار خود را غیرقانونی نمی‌داند. درحالیکه روند تصویب قانونی این حکم، در تاریخ ۲۲ آذر ۹۴، توسط سخنگوی قوه قضاییه تشریح و در رسانه‌ها انتشار داده شده است. حین اینکه طبق تبصره ماده ۴-۳ آیین‌نامه تشکل‌های اسلامی دانشگاهیان، در اساس‌نامه تمام تشکل‌های اسلامی، باید التزام به قوانین موضوعه کشور تصریح شود. یعنی همه تشکل‌‌ها ملزم به رعایت قانون ممنوع التصویری مذکور هستند. اما بهت آور است که تشکل خاطی با این استدلال که این حکم به ما ابلاغ نشده است، خود را حق به جانب می‌داند. درحالیکه غیرمتعارف و غیرمنطقی است که هر قانونی که در کشور وضع می‌شود، به تمام تشکل‌های دانشجویی ابلاغ مجلسی شود. لذا هیچ تشکلی نمی‌تواند با این بهانه که فلان قانون به ما ابلاغ مجلسی نشده است، آن را زیر پا قرار بدهد.

در پایان فرا رسیده است: انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت کشورمان، از موضع‌گیری و اقدامات قانونی مدیریت دانشگاه در مورد انتشار تصویر و عکس سران فتنه، حمایت خود را اعلام می‌دارد و با توجه به تخلف جبران‌ناپذیر صورت گرفته توسط «انجمن اسلامی آرمان دانشجویان» و «انجمن اسلامی رویش دانشجویان»، از هیئت منصفه و مسئولان ذی‌ربط خواستار است که بیت‌المال مسلمین را بیش از این در اختیار حامیان فتنه‌گران نگذارند.

———————————-

گردآوری از: شبنم ب.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صبح است ساقيا قدحی پرشراب کن
««« »»»
دور فلک درنگ ندارد شتاب کن

مسئولان دانشگاه علم و صنعت بیت المال مسلمین را بیش از این در اختیار حامیان فتنه گران قرار ندهند

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
ویدیو جدید بسته الحاقی Leviathans بازی Stellaris
۷ کاری که نباید در دنیای آنلاین انجام دهید
استخدام یک همکار آقا جهت فروشندگی در زنجان
اولین عکس ستاره و لاله اسکندری پس از درگذشت پدرشان در اکران نیمه شب اتفاق افتاد
رسوایی جنسی دونالد ترامپ و سلما هایک بازیگر مکزیکی + عکس
آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی در پونک
تورم بالا رفت، قیمت کالاها پرکشید
تصویر دیده نشده از شقایق فراهانی در کنار پسرش
آقای روحانی شما باید پاسخگوی این اختلاس باشید
نفوذ هکرهای روس به کارت‌های اعتباری حامیان مالی جمهوری‌خواهان
استخدام چند نفر چکش کار و قلع کار جهت ظروف مسی
راهپیمایی گوسفندها در مادرید (تصاویر)
ازدواج هستی مهدوی فر بازیگر سینما از شایعه تا واقعیت
رفتار تحسین‌برانگیز سرمایه‌گذاران آلمانی در مناسبات با ایران
دوره گرانی نفت آغاز شد
اقدام پهلوانانه کیمیا علیزاده+ عکس
تولدت مبارک اسطوره فوتبال جهان
راهنمای خرید شارژر فندکی USB مناسب برای اتومبیل
استخدام سه رده شغلی در یک شرکت ساختمانی
خودروی سواری زیر بار گندم له شد (فیلم)
تبلیغات