تهدید ملوان به پرداخت 300 هزار دلار یا سقوط به دسته سه


باشگاه ملوان انتشار خبری مبنی بر ارسال نامه تهدیدآمیز توسط فدراسیون جهانی فوتبال فیفا را تایید کرد.

باشگاه ملوان خبر دریافت نامه تهدیدآمیز توسط کمیته انضباطی فیفا که باشگاه در آن به پرداخت جریمه 300 هزار دلاری به 'زوران زلاتکوفسکی' محکوم شده است را تایید کرد.

در این نامه به باشگاه ملوان مهلت اندکی جهت پرداخت یکجا و کامل جریمه مورد نظر داده شده و در صورتی که در زمان تعیین شده این مبلغ به صورت یکجا به بازیکن مورد نظر پرداخت نشود، خطر کسر شش امتیاز و سقوط به دو دسته پایین تر قوهای سپید را تهدید می کند.

زوران زلاتکوفسکی در دوره ای که سهام ملوان در اختیار منطقه آزاد قرار داشت با باشگاه قرارداد امضا کرد و یک سال بعد در حالی که سهام به گروهی دیگر منتقل شده بود از باشگاه جدا شد. در حالی که گفته می شود این بازیکن حاضر بود قرارداد خود را با مبلغی بسیار پایین فسخ کند، در نهایت کار به کمیته انضباطی فیفا و شکایت کشید و ملوان به پرداخت 300 هزار دلار محکوم شد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات